Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

212-1 NARCIS MASA

Katlanır yuvarlak dış mekan cafe bahçe ahşap masa modelleri

212-1 NARCIS MASA
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 2.160,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 2.160,00 TL
KDV Dahil 2.160,00 TL
*

212 Narcis Ahşap Masa

3 hafta teslimat

212 narcis masa212-2 narcis ahşap masa bonus card

Ürün Hakkında Bilgiler

■ Yukarıda bulunan ''ÜRÜN TERCİHLERİ'' modülünden bu modele ait ÇAP 130 cm veya ÇAP 150 cm ölçülerden birini tercihte bulunabilirsiniz.
■ Katlanır özellikli yuvarlak bu ahşap masamız Avrupa ülkelerinde fırınlanmış kayın ağacından üretilmiş ithal üründür, dış cephe hava koşullarına uygun üretilmiştir.
■ Buradaki ürünlerin tamamı veya bir kısmı stokumuzda hazırda bulunmayabilir, stokta bulunmayan ürünler 2-3 hafta içerisinde üretimi yapılır sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bu alanda ürünlerin stok durumunu sorgulamak için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan veya İletişim form'umuzu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

İthal Katlanır - Yuvarlak ahşap bahçe masası

Çap 130 cm ve çap 150 cm gibi iki farklı ölçüde satışa sunulan ithal yuvarlak katlanır ahşap bahçe masası özel olarak tasarladığınız bahçe ortamlarına gerçekten yakışacak bir ürün. En önemli avantajının yuvarlak şekli nedeniyle daha az yer kaplaması olacaktır.

Dikdörtgen ve kare gibi  masalara nazaran çok daha az alan kaplayan ancak; bahsedilen masalardan çok daha kullanışlı olan yuvarlak masa modelini kullanım esnasında beğeneceğinizden eminiz. Katlanır özellikli olması en güzel yanlarından birini ifade ediyor. Katlanır yapısıyla gerçekten özel ve eşsiz fırsatlar tanıyan masa modelini kullanmadığınız anlarda katlayıp bir kenara yerleştirerek üzerinde gereksiz yere çöplerin birikmesini engelleyebileceğinizi ifade etmek mümkün. Özellikle sonbahar’da dökülen yaprakların masanın üzerini gereksiz yere meşgul etmesini engelleyebileceğiniz bir özellikten bahsetmekteyiz. Kullanacağınızda rahatça açabileceğiniz masa gerçekten özel bir ürün olma niteliği taşıyor.

Dış ortamlara özel olarak üretilmiş bir ürün olması genel anlamda kullanıcılarının beklentilerini karşılamasına yardımcı oluyor. Günlük yaşamda kullanımını yapacağınız bu masayı her bakımdan beğeneceğinizden eminiz.

Model Tanımı: 212-1 Narcis Ahşap masa

 

 

ÖlçülerBilgi

Yuvarlak masa boyu 80 cm

 

Yuvarlak masa eni 130 cm

 

Ağırlık kg 40 kg
Bilgi

Özellikler
Ağaç cinsiBilgi Fırınlanmış kayın ağacıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir.Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi Hazır stok durumunda 4 gün  - Üretim durumunda takribi 20 günde adrese teslim edilir 0212 546 46 58 / D.15 Stok sorgulayınız lütfenBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi

Bilgi

Bilgi