Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

401 Atina tabure

Kumaşlı Atina ahşap katlanır tabure

401 Atina tabure
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 100,30 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Adet

En az 4 adet sipariş verebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 100,30 TL
KDV Dahil 100,30 TL
*

401 Atina Ahşap Tabure

3 hafta teslimat

Kumaşlı ahşap tabure bonus card

Ürün Hakkında Bilgiler

■ Taşınması durumunda yer tasarrufu açısından oldukça rahat olan kumaşlı ahşap tabure modelimizi günlük açılıp kapanan dış mekanlar için oldukça uygun bir üründür.
■ Ürünün ahşap kısımları fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir, kumaş kısımları leke tutmaz su iticili 320 gr/m2 akrilik kumaştır
■ Buradaki ürünlerin tamamı veya bir kısmı stokumuzda hazırda bulunmayabilir, stokta bulunmayan ürünler 2-3 hafta içerisinde üretimi yapılır sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bu alanda ürünlerin stok durumunu sorgulamak için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan veya İletişim form'umuzu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Avrupa ithal 401 Atina - Ahşap kumaşlı katlanır tabure

Günlük olarak kullanıldığı ortamlarda rahatça açılıp kapanabilen Avrupa ithal 401 Atina ahşap katlanır kumaşlı tabure turuncu rengi ile insana enerji veren bir ürün olma özelliği taşımakta.

Ürünün katlanır kumaş bölümünde turuncu rengin tercih edilmesi kullanıcılara dekoratif anlamda pek çok avantaj tanımıştır. Bu avantajı günlük yaşamınızda rahatça görmek istiyorsanız; ürünü temin edip kullanmalısınız. Görsel doyuruculuğunun yanı sıra; kullanılabilirliği de hayli yüksek bir ürün olması her türlü ortam için rahatça kullanılabilir düzeylerde olmasını sağlamakta. Tabure ürününün katlanabilir yapısının gerçek anlamda dikkat çekici bir mekanizmaya sahip olması kol gücüne gerek kalmadan rahatça kapatılıp açılabilmesine imkan tanıyacak. 25 cm bacak uzunluğuna ve 2 kilogram ağırlığa sahip olan tabure ürünü dış ortamlar için son derece müsait bir durumda üretilmiştir.

Dış ortamlarda kullanım için üretilmiş olan ürünün kötü hava şartlarına dahi rahatlıkla dayanabilecek bir yapıda üretildiği dikkat çekiyor. Su bazlı boya ve cila ile güçlendirilmiş olması son derece dayanıklı bir ürün olmasını sağlamıştır.

Model Tanımı: 401 Atina ahşap tabure ''Kumaşlı''

 

 

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boyu 25 cm

 

Masa eni 25 cm

 

Masa derinlik 25 cm

 

Ağırlık kg 2 kg
Bilgi

Özellikler
Ağaç cinsiBilgi Fırınlanmış kayın ağacıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir.Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi Hazır stok durumunda 4 gün  - Üretim durumunda takribi 20 günde adrese teslim edilir 0212 546 46 58 / D.15 Stok sorgulayınız lütfenBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi

Bilgi
 
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER