Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

402 Koli tabure

402 Katlanır Koli Ahşap Tabure

402 Koli tabure
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 76,70 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Adet

En az 2 adet sipariş verebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 76,70 TL
KDV Dahil 76,70 TL
*

402 Katlanır Ahşap Tabure

3 hafta teslimat

Katlanır ahşap tabure bonus card

Ürün Hakkında Bilgiler

■ Açık alanlarda ekonomik çözüm arayan kısa ayaklı masa kullanan müşterilerimiz için çok pratik çözüm olan ahşap katlanır tabure modelimiz kurulması kaldırtması oldukça pratik.
■ Katlanır özelliğindeki bu ürün fırınlanmış kayın ağacından Avrupa Ülkerlerinde üretilmekte olup ithal ettiğimiz ürünler arasındadır.
■ Buradaki ürünlerin tamamı veya bir kısmı stokumuzda hazırda bulunmayabilir, stokta bulunmayan ürünler 2-3 hafta içerisinde üretimi yapılır sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bu alanda ürünlerin stok durumunu sorgulamak için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan veya İletişim form'umuzu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

İthal Avrupa 402 Katlanır Ahşap Tabure

Ahşap tabure ürünlerine günlük yaşamda çay ocaklarından tutun da kafe ortamlarına varıncaya kadar her türlü noktada karşılaştığımız az çok bilinir.

Bahçelere dahi rahatlıkla yerleştirilip kullanılabilecek özellikler taşıyan bu tarz ürünlerin çok hızlı bir şekilde yaygınlaşarak insanlara ulaştığı dikkat çekiyor. Sandalye ürünlerinden çok daha pratik ve rahatça kullanılabilen taburelerin hafif yapısı hızlıca yer değiştirilmesine de imkan tanımakta. İthal Avrupa 402 katlanır koli ahşap tabure ürünü hafif yapısıyla merak uyandıran ürünler arasında yer almakta. Ahşap kalitesinin gerçek anlamda yüksek seviyelerde olması kullanıcılarına ayrı bir güven vermesine neden olmakta. 30 cm bacak uzunluğuna ve 3 kilogram ağırlığa sahip olan tabure ürününün çok pratik bir kullanımla rahatça kullanılabileceği unutulmamalı. Dış ortamlarda son derece rahat bir şekilde kullanılabilecek olan tabure ürününün günümüz şartlarına gerçekten yakışır bir ürün olduğunu söylemek mümkün.

Bahçe ortamları ve teras katlarınız için mükemmel bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün. Taşınması, yerleştirilmesi son derece kolay bir ürün olmasının yanı sıra; kullanılabilirliği yüksek bir üründe olması dikkat çekmesine neden oluyor.

Model Tanımı: 402 Koli ahşap tabure

 

 

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boyu 30 cm

 

Masa eni 30 cm

 

Masa derinlik 30 cm

 

Ağırlık kg 3 kg
Bilgi

Özellikler
Ağaç cinsiBilgi Fırınlanmış kayın ağacıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir.Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi Hazır stok durumunda 4 gün  - Üretim durumunda takribi 20 günde adrese teslim edilir 0212 546 46 58 / D.15 Stok sorgulayınız lütfenBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER