Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap cafe masaları

Cafe bar masa modelleri baskılı kare, yuvarlak tabla masa sandalye fiyatları taksitli alışveriş avantajı

Kategoriler Cafe Mobilyaları Ahşap cafe masaları kategorilerinde 247 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 >>
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:247 
 
1 2 3 4 5 6 7 >>
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:247 

AHŞAP CAFE MASALARI

■ Ahşap logolu ahşap cafe masa takımı modellerimiz oldukça zengin seçenekli, çok çeşitli tarzda masa sandalye çeşitlerini bu alanda inceleyebilirsiniz.
■ Bu alandaki ürünlerimizin bir çoğu fırınlanmış kayın ağacı ve sıkıştırılmış ahşap plakalardan üretilmektedir.
■ Tek ayaklı tabla masa çeşitlerimiz Contry tarzında eski tarihli zamanın gündem görselleriyle bezenmiş yeme içme ortamınızı bambaşka bir havaya havaya bürüyecektir.
■ Bu alanda oldukça çok klasik masa tipleri, modern masa tipleri ve lüks masa tiplerini inceleyebilir indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
■ Sipariş durumunda ahşap cafe masaları, bar masaları, restoran masaları, iç mekan masalar, küçük büyük masalar, yuvarlak kare masalar, katlanır masalar tüm modeller takribi 7-9 iş gününde üretilip teslim edilir.


AHŞAP BAR CAFE MASA MODELLERİ

Kafe ve bar dekorasyonu için tasarlanmış, kalitesiyle dikkat çeken ve müşterilerin beğenisini toplayacak masa modellerini bir araya getirdiğimiz ahşap cafe masası kataloğumuzda fırınlanmış kayın ağacı, sıkıştırılmış ahşap plaka gibi farklı kalitede malzemelerden üretilmiş birçok ürün bulunmaktadır. Kafe ve bar masası modelleri arasında her bütçeye ve kalite beklentisine uygun ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Tek ayaklı tabla masa çeşitleri, ahşap masa takımı, baskılı bar ve cafe masa modelleri gibi pek çok ürünün bulunduğu kataloğumuzda restoran sahipleri de mekânlarına prestijli bir görsellik kazandıracak ve konforuyla müşterilerinin memnuniyetini kazanacak ürün alternatiflerini bulabilir. Ticari mekânların müşteri memnuniyetini sağlayacak dekoratif unsurlara sahip olmasına yardımcı olan ahşap bar ve cafe masaları tüm mekânın havasını değiştirecek, şık tasarımlarıyla mekâna değer katacaktır. Sipariş üzerine üretim yaparak bir hafta gibi kısa bir sürede cafe ve bar masası modelleri arasından yaptığınız seçime göre satın aldığınız ürünü teslim ediyoruz. Fırınlanmış kayın ağacından üretilen prestijli modellerden nispeten daha uygun bar ve kafe masası modellerine kadar kataloğumuzda her bütçeye ve kalite beklentisini karşılayacak ürün alternatifleri bulunuyor. Özel siparişleriniz ve toplu alımlarda uyguladığımız indirimlerimizle alakalı daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.