ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

CAFE MASALARI

Bar ve cafeler için iç mekanlarda kullanılan şık dikkat çekici ahşap masa modelleri indirimli taksit avantajlı ahşap cafe masa modelleri 2 sen Akbrella-da kullanım garantisinde.

Kategoriler Cafe Mobilyaları Ahşap cafe masaları kategorilerinde 60 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:60 
 
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:60 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAFE MASALARI

Cafe ve barlarınızda, muhteşem bir dekorasyon oluşturmanız için kusursuz olarak tasarlanmış cafe masaları, farklı renk ve desen seçenekleriyle Akbrella internet sitesinde. 

Ürünlerimiz, oluşturmak istediğiniz mekana göre kırmızı, krem, siyah ve kahverengi seçenekleriyle satılmaktadır. Fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiş ürünlerimiz daha sağlam olması amaçlanarak emprenye maddesi ile kaplanmıştır. Masalarımızın üzerindeki muhteşem figürleri görmüşsünüzdür. Bunların tamamı, komple yüzey transfer baskısıyla oluşturulmuştur. Ayrıca, eskitme tekniği uygulanarak notaljik bir şekle de bürünen ürünlerimiz, cafelerinizin daha da cezbedici hale getirecek. 

İsteğiniz, mekanınızda sıradışı bir tasarım oluşturmak ise bu ürünleri kaçırmamanızı öneririz. Üzerinde, kahve, bayrak, satranç, gazete kupürleri gibi onlarca farklı figür bulunan ürünlerimiz, özellikle genç müşterilerinizin beğenisini cezbedecek. Merak etmeyin, kaliteli malzeme ile ürünlerimizin üzerindeki bu baskılar kolay kolay kaybolmayacaktır. 

Masalarımızın ayak kısmı, en az yüzey kadar otantik olup el işçiliğinin en güzel örneklerini oluşturmaktadır. Öncelikle tutkalla yüzeye sabitlenen ayak kısmı, daha sonra çivi yardımıyla kuvvetlendirilerek kaliteli olması sağlanmıştır. Oldukça fazla çivi ile sabitlenen ayakların birbirine bağlanmasına gerek bırakılmamıştır.