ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

KADİFE SANDALYE MODELLERİ

İç mekan ahşap cafe sandalyesi modelleri restoran ahşap cafe sandalyesi fiyatları indirimi vadeli satışı Akbrella gürgen tik ireko sandalye çeşitleri online satışı

Kategoriler Cafe Mobilyaları Ahşap cafe sandalyesi kategorilerinde 54 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:54 
 
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:54 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

KADİFE SANDALYE

Cafe ve restoranlarınızı hem güzelleştirmek, hem de müşterilerinizi rahat bir şekilde ağırlamak için son yıllarda en çok tercih edilen modellerimizin başında kadife sandalye çeşitlerimiz gelmektedir. 

Ürünlerimizin birçoğunda kadife kumaşın tercih edilmiş olması bilinçlidir. Öncelikle ürünlerimiz, kadifenin yumuşak yapısı sayesinde rahat bir oturma sağlar. Öte yandan, ürünlerinizin oturma kısmı hangi yapıda olursa olsun kesinlikle kaydırma yapmaz. Diğer taraftan oturduğunuzda her ne koşulda olsun kıyafetlerinize kumaştan herhangi boya ya da toz bulaşmaz. 

Kadife kumaşlı ürünlerimizin gövde kısmına gelince, ahşap ayaklarımız fırınlanış kayın ağacından imal ediliştir. Uzun yıllar kullanılabilmesi amacıyla emprenye maddesi ile güçlendirilmiştir. Tasarımı da bu şekilde yapılmıştır. Su bazlı ahşap boya ve cila ile renklendirilmesi sağlanmaktadır. Ürünlerimizin çoğunda ahşap ayak kısımlar, metal parçalarla birbirine bağlanarak daha da sağlam olması sağlanmıştır. 

Kullanım alanlarına gelince, aslında cafe ve restoranlardan bahsettik ama bu kategorideki ürünlerimizi, iç mekan mobilyası olarak tercih edebileceğiniz gibi bahçeleriniz, balkon ya da teraslarınız için de satın alabilirsiniz. Sandalyelerimize uygun olarak alacağınız sehpa ve masayla bir takım oluşturabilir, bu şekilde yemek ve çay keyiflerinizi daha da mutlu hale getirebilirsiniz. 

Sandalye ve koltuğun yer aldığı portfömüzü incelediğinizde yüzlerce farklı modelin yer aldığını görmüşsünüzdür. Bunların içinden istediğinizi, değişik renk ve tasarım ile sipariş vermeniz mümkün.