Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çardak, ve Kamelya

Kategoriler Ahşap bahçe mobilya Çardak, ve Kamelya kategorilerinde 11 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

ÇARDAK & KAMELYA

 Böyle güzel… Böyle hoş havalar… Tadı en güzel nasıl çıkar? Tabi dostlarımız, ailemiz ve arkadaşlarımızla… Akbrella olarak bu güzel havaların tadına kalabalık ortamlarda en hoş şekilde varmanız adına çardak ve kamelya modellerini siz müşterilerimize sunuyor. Yaz kış kullanabileceğiniz hem açık hem kapalı modellerle sitemizin bu kısmında sınıflandırılan çardak ve kamelyalarımız, kullanılan malzeme olarak 1. Sınıf köknar kavis malzeme üzerine 1.sınıf ithal Sibirya çam keresteden kesitli geçmeli lambiri döşenmiş şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Uzun yıllar güneş ve yağmur gibi dış etkenlerden, dayanıklı ve kalitesi yardımıyla korunarak kullanabileceğiniz çardak ve kamelya modellerlimiz, stoklarımızda de-monte olarak hazır halde bulunur ve sipariş üzerine siz müşterilerimiz en kısa sürede ulaştırılır. Ulaşım sonrasında minimum iki kişi ve beraberinde sahip olacağınız kitapçığı sayesinde kolayca kurulumunuzu gerçekleştirerek bahçe ve teraslarınıza farklı bir hava katmak adına ilk adımı atacağınız bu ürün, en uygun ve cazip fiyatlarla siz müşterilerimizi bekliyor. Sizde kalabalık ortamların tadını çardak ve kamelya modellerimiz sayesinde en güzel şekilde çıkarın…

Bahçenizin rengi keyifli vakitler geçirebileceğiniz yaz ve kış kullanabileceğiniz hem kapalı hem de açık çardak modellerimiz incelemeyi düşünebileceğiniz şık ve yüksek kaliteli ürünlerimizden bazılarıdır.
Çardaklarda kullanılan malzeme 1. Sınıf köknar kavis malzeme üzerine 1.sınıf ithal Sibirya çam keresteden kesitli geçmeli lambiri döşenmiştir.
Uzun yıllar güneş ve yağmurdan korunabileceğiniz çardak ve kamelya modellerimiz stoklarımızda de-monte halde hazır bulunur, sipariş halinde özel şehirler arası taşımaya uygun paketlenen bu sayfamızdaki ürünler 24 saat içerisinde ambar taşıma şirketleri ile sev edilir.
Kurulum kitapçığı bulunan bu stoktaki hazır ürünlerimizi montaj esnasında birkaç İngiliz anahtar ve L anahtarla kurulumu mümkün olup amatör düzeyde ahşap ürün kurulum bilgisi olan herkes ürünü rahatlıkla kurabilir.
Kurulum sırasında minimum 2 kişiye ihtiyaç vardır.

Akbrella Kampanya