Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe masaları

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya Ahşap masa kategorilerinde 16 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:2/1  Ürün Sayısı:16 
 
  Sayfa:2/1  Ürün Sayısı:16 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Cafe masaları

Akbrella-da cafe masalarında sizlere özel imalat imkanını sunmaktadır. Cafelerinizde kullanacağınız farklı ölçü , renk ve modeldeki masalarımızda sizlere özel mekanınız ile uyumlu cila rengi boyut ve baskı seçme imkanı sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden minimum 10 adet olarak verebileceğiniz toplu sipariş ürünlerimiz dışında butik cafeleriniz için daha az sayıda üretimi bulunan ürünlerden tercih etme imkanını birlikte sunmaktadır. Akbrella-da cafe masalarıyla dilerseniz butik cafeler dilerseniz büyük cafeler oluşturabilirsiniz. Her konsepte uyabilecek masalarda sizlere gerçek alüminyum döküm ayaklar üzerine mermer yada cam ile kombine bileceğiniz gibi tamamı alüminyum dölüm cafe masalarıyla mekanlarınızda uzun yıllar tekrar masraf yapmadan paslanmazlık garantili masalara sahip olabilirsiniz. Tek çelik ayak üzerinde monte edilen ahaşp tablalı masalar da fırınlanmış kayın ağacı, lake ve cilalı olarak sipariş oluşturabilme olanağını ile kendi ürününüzü tasarlama imkanını sunmaktadır. Cafe masaları şimdi içindeki yaratıcılığı ortaya çıkartma zamanı kendi masanınız dilediğiniz renkte ve ölçüde yaratılmak için kolay sipariş ekranımız üzerindeki aşamaları seçmeniz yeterlidir. Cila rengi ve ahşap rengi merak eden müşterilerimiz için özellikler kısmında cila  kartelasında renkler ile sizlere sunulmaktadır. 10 adet ve üzeri siparişleriniz için uzman satış elemanlarımızdan hızlı kolayca destek alabilirsiniz. Toplu siparişleriniz için mutlaka arayarak fiyat teklifi talep etmeyi ihmal etmeyin.

 

Cafe ve barlarınızda, muhteşem bir dekorasyon oluşturmanız için kusursuz olarak tasarlanmış cafe masaları, farklı renk ve desen seçenekleriyle Akbrella internet sitesinde. 

Ürünlerimiz, oluşturmak istediğiniz mekana göre kırmızı, krem, siyah ve kahverengi seçenekleriyle satılmaktadır. Fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiş ürünlerimiz daha sağlam olması amaçlanarak emprenye maddesi ile kaplanmıştır. Masalarımızın üzerindeki muhteşem figürleri görmüşsünüzdür. Bunların tamamı, komple yüzey transfer baskısıyla oluşturulmuştur. Ayrıca, eskitme tekniği uygulanarak notaljik bir şekle de bürünen ürünlerimiz, cafelerinizin daha da cezbedici hale getirecek. 

İsteğiniz, mekanınızda sıradışı bir tasarım oluşturmak ise bu ürünleri kaçırmamanızı öneririz. Üzerinde, kahve, bayrak, satranç, gazete kupürleri gibi onlarca farklı figür bulunan ürünlerimiz, özellikle genç müşterilerinizin beğenisini cezbedecek. Merak etmeyin, kaliteli malzeme ile ürünlerimizin üzerindeki bu baskılar kolay kolay kaybolmayacaktır. 

Masalarımızın ayak kısmı, en az yüzey kadar otantik olup el işçiliğinin en güzel örneklerini oluşturmaktadır. Öncelikle tutkalla yüzeye sabitlenen ayak kısmı, daha sonra çivi yardımıyla kuvvetlendirilerek kaliteli olması sağlanmıştır. Oldukça fazla çivi ile sabitlenen ayakların birbirine bağlanmasına gerek bırakılmamıştır. 

Akbrella Kampanya