Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Masa tablası

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap masa tablası

Masa Tablası

İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz özenle üretilmiş masif köknar, masif ceviz, eskitme görünümlü ahşap, eskitme renkli boyalı gibi bir çok seçeneklerle mekanınıza uygun tabla renklerinden birini seçebilir ihtiyacınız olan ölçüyü seçerek sitemizden online alabilirsiniz.
Tamamı yerli üretim olan bu tabla çeşitlerimiz üretim sonrası kalite kontrol yapılarak paketlenir ve 2 yıl kullanıcısına garantili olarak satışı gerçekleştirilir.
Satın almayı düşüneceğiniz ahşap masa tablası ürünlerimizden 500 TL ve üzerinde ürün almanız durumunda web sitemiz Bonus kartınıza 4 ay vade sunacaktır, bu 4 ay vadeden dolayı da vade farkı ödemezsiniz.
Sitemizde tüm alışverişleri kaplayan peşin indirimi kampanyamızda alışveriş miktarına bakılmaksızın tüm alışverişlerinizde EFT ve HAVALE gönderimlerinize %3 indirim uygulanır.

.

Kare masa tablaları

Kare formundaki ahşap masa tablalarımız 60x60 cm - 70x70 cm - 80x80 cm olarak 3 ayrı boyda satışa sunulmuştur, web sitemizde beğendiğiniz kare masa tablamızın ürün detayına girdiğinizde (Ürün seçenekleri) modülünde sizlere sistemimiz bu ölçü seçeneklerini sunacaktır.


Dikdörtgen masa tablaları

Dikdörtgen formda olan ahşap masa tablalarımızın ölçü seçenekleri; 70x110 cm - 80x240 cm - 90x140 cm alternatiflerinde dikdörtgen masa tablaları satışa sunulmuştur, ürün inceleme ürün sayfamızda (ürün seçenekleri) modülünden ihtiyacınız olan ölçüyü seçebilir online satınalma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Yuvarlak masa tablaları

Yuvarlak formda bulunan ahşap masa tablası ölçüleri; Çap 70 cm - Çap 80 cm - Çap 90 cm şeklinde üç farklı ölçüde satıştadır, yuvarlak masa tablası ürün inceleme sayfasını ziyaret etmeniz durumunda sistemimiz (ürün seçenekleri) modülden sizlere seçenek sunacaktır ürün seçimini yaptıktan sonra online satın alam işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58