Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik çocuk oyuncakları

Kategoriler Outdoor Ürünler kategorilerinde 1191 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:2/16  Ürün Sayısı:1191 
 
  Sayfa:2/16  Ürün Sayısı:1191 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLASTİK ÇOCUK OYUNCAKLARI

Miniklerimiz mutlu olsun yeter... Büyüklerin ev, bahçe, cafe ve restoran gibi mekanları için gerekli olan iç ve dış mekan mobilyaları ile her türlü şemsiye ihtiyacını karşılayan Akbrella çocukları da unutmuyor. Geleceğimiz olan çocukların gelişimine katkı sağlayacak plastik çocuk oyuncakları ile anaokulu ve kreş malzemeleri de en uygun fiyat ve vade avantajlarıyla internet sitemizde. Sitemizde neler bulabilirsiniz? 

Plastik Oyun Evleri: Cıvıl cıvıl farklı renk seçenekleriyle plastik oyun evleri, çocuğunuzun zihni gelişimini olumlu yönde etkileyecek oyuncaklardandır. Yüksek yoğunluklu polietilen maddeden üretilen ürünlerimiz, kesinlikle zararlı madde içermez. Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilen ürünümüz bu şekilde kargoya teslim edilir. 

Plastik Salıncaklar ve Kaydıraklar: Çocuklarımızın hoşça vakit geçirmesini sağlayacak salıncak ve kaydıraklar 2-4 yaş aralığı için uygundur. 122 cm uzunluğa ve 72 cm genişliğe sahiptir. Ortalama 6,5 kilo ağırlığındaki ürün, istendiği zaman istenilen yere rahatlıkla taşınabilir olması nedeniyle oldukça pratiktir. 

Oyun Havuzları: Miniklerimizin çok seveceği oyun havuzları, indirimli fiyat ve taksit avantajlarıyla internet sitemizde. Ortalama 145 cm genişliği ve 51 cm yüksekliği olan ürünlerimizi ister kreşleriniz, isterseniz eviniz için rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

Oyun Çitleri: Plastik oyun çitlerimizi kreşlerinizde tercih edebileceğiniz gibi, evinizde de kullanabilirsiniz. 

Plastik Çocuk Masaları: Özellikle kreşlerin dekorasyonu için tercih edilen plastik masalar, farklı renk seçenekleriyle çocukları okuma ve yazmaya heveslendirecektir. 

Plastik Puzzle: Çocuklarımızın ruhsal gelişimine katkı sağlayan ürünlerimizden olan puzzle parçalarıyla miniklerimiz becerilerini konuşturacak. 

Basket Direkleri: Bu ürünümüz de kreş ve anaokullarımız için en çok tercih edilen ürünlerden. 

Akbrella Kampanya