Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Outdoor Ürünler

Kategoriler Outdoor Ürünler kategorilerinde 1191 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:34/16  Ürün Sayısı:1191 
 
  Sayfa:34/16  Ürün Sayısı:1191 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Outdoor Ürünler

  Ailemiz, dostlarımız kısacası tüm sevdiklerimizle beraber güzel bir havada ve de kendimize ait bahçemizde keyifli sohbetlere dalmak… Kim istemez ki böylesine huzurlu dakikalara sahip olmayı? Cevabınızı duyar gibiyiz. Peki, biz bu huzurlu dakikaların tadını çıkarırken minik yumurcaklar ne yapacak? İşte Akbrella olarak bu sorunun cevabını mutlulukla üstleniyoruz, sitemizin bu bölümünde bulacağınız dış mekân ürünleri ile çocuklarınız için en uygun oyun parkı modellerini seçebilecek, bahçenize renk ve model olarak en uygun modele sahip olabileceksiniz. Üstelik ham maddeleri ile oldukça güvenli olan bu ürünler dayanıklılığının yanı sıra çocuklarınız için oldukça kullanışlı da plastik ev, kaydırak, kaykay, oyun havuzları, plastik oyun balonları, oyun topları, salıncaklar, kaydıraklı ev, potalı plastik çocuk oyun evleri, mini plastik kale, sallanan fil, plastik at, masa ve oyun rafları gibi plastikten üretilmiş çok sayıda çocuk parkı oyun üniteleri sizin için bu bölümde sınıflandırıldı. Tek yapmanız gereken bu ürünlere bir göz atmak. Bunun yanında dış mekânlarda ihtiyaç duyacağınız alt yapı ürünlerine de sitemizin bu bölümünden ulaşabilirsiniz. Uzaklaştırma ürünleri, rögar kapakları ve havalandırma üniteleri gibi yapı malzemeleri zengin çeşitleri sitemiz sayesinde size sadece bir tuş uzaklıkta.
  İddia ediyoruz, işletmeleriniz ve bireysel ihtiyaçlarınız için soğuk havalarda daima yanınızda olacak PVC içerikli kısa ceket yağmurluklar, parka yağmurluklar, balıkçı tipi yağmurluklar ve kullan at ince poşet yağmurluk çeşitlerine de kolayca ulaşabileceğiniz bu sitede, dış mekân ürünleri konusunda her sorunuza karşılık alabileceksiniz. Yağmurluk çeşitlerinin yanında %100 polyester traşlı polar kumaştan üretilmiş polar şallarımız da sizleri bekliyor. Akbrella olarak dış mekânlarda ihtiyacınız olan her türlü ürünü dayanıklılığı, kullanışlı olma özelliği ve birbirinden çeşitli modelleriyle sadece bir tuş uzaklığınıza getiriyoruz. Tüm dış mekân ürünlerimizin ayrıntılı özelliklerine erişebileceğiniz bu bölüme bir göz atın ve size en uygun ürüne kolayca sahip olun.

■ Sitemizin bu bölümünde dış mekanlarda ihtiyaç olan metal, döküm, kompazit alt yapı ürünleri, su uzaklaştırma ürünleri, rögar kapakları ve havalandırma üniteleri gibi yapı malzemeleri zengin çeşitlerini bulacaksınız.

■ Park ve bahçelerde kullanabileceğiniz çocuk oyun parkı malzemelerinden plastik ev, kaydırak, kaykay, oyun havuzları, plastik oyun balonları, oyun topları, salıncaklar, kaydıraklı ev, potalı plastik çocuk oyun evleri, mini plastik kale, sallanan fil, plastik at, masa ve oyun rafları gibi plastikten üretilmiş çok sayıda çocuk parkı oyun ünitelerini bulabilirsiniz.

■ PVC içerikli kısa ceket yağmurluklar, parka yağmurluklar, balıkçı tipi yağmurluklar ve kullan at ince poşet yağmurluk çeşitlerini yakından inceleyip koli bazında satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

■ Cafe ve bahçenizde serin yaz günlerinde ve esen bahar rüzgarlarında kullanabileceğiniz %100 polyester traşlı polar kumaştan üretilmiş polar şal, omuz şallarını online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


ALT YAPI ÜRÜNLERİ

■ Su uzaklaştırma yer süzgeçleri 
■ Polimer süzgeçler 
■ Pik döküm rögar kapakları 
■ Sfero döküm rögar kapakları 
■ Yağmur suyu ızgaraları 
■ Sfero döküm yer ızgaraları 
■ Pik döküm yer ızgaraları 
■ Polimer plastik ızgaralar 
■ Polimer galvaniz grid 
■ Polimer kanal 
■ Sfero döküm 
■ Fuga kanal 
■ Kanal ızgara ürünleri


ÇOCUK OYUN PARKI ÜRÜNLERİ

■ Plastik ev 
■ Plastik kaydırak 
■ Plastik kaykay 
■ Plastik salıncak 
■ Plastik salıncaklı ev 
■ Plastik kaydıraklı ev
■ Plastik havuz 
■ Plastik top 
■ Plastik tekerlek 
■ Plastik oyun halkaları 
■ Sallanan fil 
■ Plastik at 
■ Plastik çit 
■ Plastik puzzle 
■ Plastik masa 
■ Plastik raf 
■ Plastik pota 
■ Plastik kale


YAĞMURLUKLAR

■ Balıkçı yağmurlukları 
■ Parka yağmurluk 
■ Ceket yağmurluk 
■ Kullan at yağmurluk


POLAR ŞAL / OMUZ ŞALI

Logo nakış işleme yapılabilir özellikli mevsimlik polar şal modelleri, zengin renk seçeneği


Akbrella Kampanya