Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

April şemsiye

April bay, bayan yağmur şemsiyeleri modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi April şemsiye kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
APRİL ŞEMSİYE
■ Yüksek kalitede ürün kalitesinden ödün vermeyen April şemsiye markası %100 fiber gövdeli modelleri rüzgara karşı oldukça mukavemetli olup sert rüzgarda ters dönmesi halinde bile kırılıp parçalanmaz bir kaç saniye sonra düzelip tekrar kullanılır hale gelir.
■ Tam otomatik bayan modellerinde bulunan April markanın desenli kumaşları ve fırfırlı köşeleri bayanlar tarafından oldukça beğenilen modelleridir.
■ Deri saplı tam otomatik mega boyuttaki April şemsiyeler bürokratlar tarafından protokol şemsiyesi olarak ta kullanılmaktadır.
■ İnce ponjea oldukça mukavemetli su tutmayan kumaşlar sayesinde ürünler kapatıldığında oldukça minik hale gelip yer açısından kullanıcısına rahatlık ağlamaktadır.
■ Bu satış platformumuzda toptancı arkadaşlarımızı da unutmadık koli bazında alımlarda oldukça kayda değer indirimler sağlıyoruz.
April şemsiye

APRİL ŞEMSİYE MODELLERİ
Birinci sınıf ürünler sunmaya devam eden April şemsiye kışın en sert havalarında dahi sorunsuz kullanım vaat eden, görsel şıklığıyla bay ve bayanların dikkat çekmesini sağlayan ürünlere sahip olma fırsatı sunuyor. Fiber gövdeli April şemsiye modelleri seneler boyunca kullanılacak ve kış geldiğinde portmantoya konacak ilk eşya olacak kalitede ürünlerdir. 
Rüzgâra karşı çok ama çok yüksek mukavemete sahip fiber gövdelere sahip April şemsiyeleri sert esene rüzgârlarda ters dönse bile kırılmaz, saniyeler içinde eski formunu alır. Ters döndüğünde bile birkaç saniye içinde yeniden kullanılabilir hale gelen, kırılmayan ve bu sayede kış mevsiminin en sert havalarında dahi kullanıcısı yarı yolda bırakmayan April şemsiyeler ürün kataloğumuzda en makul fiyatlarla satışa sunulmuştur. 
Sezonun trend seçimi olan April bayan şemsiyeleri fırfırlı köşeli ve desenli kumaşları ile en çok satan modeller arasında yer alıyor. Bürokratların tercihi olan büyük boyutlu, tam otomatik, deri kaplı sapa sahip ürünlerse April şemsiyelerin protokol modelleri olarak biliniyor. Su tutmayan kumaşı sayesinde hemen kuruyan April şemsiye çeşitleri kumaşın çok ince olmasıyla ağırlık yapmaz, akıllı tasarımlarıyla kapandığında küçük boyutlu ve rahatça taşınabilir hale gelir. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.