Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Asma germe sistemler

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

ASMA GERME SİSTEMLER

Asma germe gölgelendirme Çok değerli boş alanlarınızı gölgelendirmek için estetik görüntülü bir çözüm arayışında olduğunuzda pratik ve kullanım alanınızı kaybı olmadan uygulama yapabileceğimiz asma germe sistemleri sizin içinde doğru bir çözüm olabilir.
Gazebo tarzı eğimli uzun ve kısa taşıyıcı ayaklı asma germe gölgelendirme sistemlerimizin bazı modelleri katlanıp toplanabilir özellikli, bazı modellerimizde 4 mevsim açık kalabilecek biçimde dizayn edilip üretilmektedir.
Oldukça yüksek rüzgarlara maruz kalan asmalı geri sistemlerimizin kumaşları oldukça dayanıklı bazı modellerimizde ışık, uv ışını ve ısıyı geçirmez özelliktedir, bütçenize uygun sizlere sunacağımız kumaş çeşitlerinden birini seçebilir siparişinizi arzu edeceğiniz kalitede ve uygun bütçe ile Akbrella firmamıza verebilirsiniz.
Asma germe gölgelendirme sistemlerini oldukça çeşitli alanlarda düşünebilirsiniz, çarşı meydanı, park alanları, çatı gölgelendirme, büyük balkon gölgelendirmeleri, alışveriş merkezleri, cami avluları, yoğunluklu kapı girişlerinde yürüyen merdiven üstlerine vs bir çok alanda bu ürünümüzü düşünebilirsiniz.
Farklı boyutlarda çelik taşıyıcı ayaklar üzerine tutturulan asma germe kumaş sistemlerinin eğimli yapısı sayesinde rüzgar etkisinden oldukça az etkilenmekte aynı zamanda da çapraz bağlamalı görüntüsü oldukça estetik modern bir hava vermektedir.
Asmalı germeli sistemlerimizi düşündüğünüz alana fiyat almanız için en, boy ve yükseklik ölçülerini bizlere bildirmeniz durumunda ürün fiyatları hakkında müşteri temsilcilerimiz sizleri aynı gün içerisinde bilgilendireceklerdir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58