Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Balon çadırlar

Kategoriler Tente Çadır Branda Balon çadırlar kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

BALON ÇADIR

 

Yağmurlu, soğuk kış havalarında kullanabileceğiniz dış hava koşullarından izole estetik görünüme sahip şeffaf balon çadırlarımız çocuklarınızın ve sizin keyifli mutlu zamanlar geçirebileceğiniz dış mekan odalarıdır.
Aynı zamanda yazlıkta kullanabileceğiniz dört bir yanı açık olan üst kısmında güneşten korunmak için eklediğimiz gölgelendirme sistemli dış alan korunaklı oda sistemlerimizde bu alandan bakıp inceleyebilirsiniz.
Ahşaptan ürettiğimiz yüksek kubbeli çadır salıncak modellerimiz oldukça büyük boyutlarda olup 3-4 çocuğunuzun eğlenebileceği geniş minderli keyifli ve güvenli dış mekan bahçe ürünlerimizi de bu alanda yakından inceleyebilir fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
Yeni nesil bu çadır kış bahçesi türündeki ürünleri yüksek miktardaki siparişlerinizde yeniden isteğinize uygun tasarlaya bilir sizin için üretimini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebiliriz.
Müşteri temsilcilerimizle temasa geçmeniz durumunda ürünler hakkında daha doyurucu bilgi alabilir, ürün teslimat zamanı, fiyat indirimleri ve kampanyalar hakkında genişçe bilgi sahibi olabilirsiniz.