Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Bambu Sallanan Koltuk​ 

Kestane ağacından el emeği, ahşap bükme sanatıyla üretimini yaptığımız bambu sallanan koltuk modellerinin birleşim yelerini rattan ağacı kamışlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Bahçeniniz oturma anlarında, yazlık balkon ortamlarınızda ve keyifle vakit geçireceğiniz teres katınızda ergonomik yapısıyla yorulmadan oturup zaman geçireceğiniz dekoratif dış mekan mobilyası bambu sallanan koltuklarımız ve sabit ayaklı bambu koltuklarımızı salonunuzda, geniş ortamlı iç mekanlarınızda da keyifle kullanabileceğiniz şık günlük ahşap mobilya modellerimizin üzerini tıklayarak ürün detaylarını yakından inceleyebilirsiniz. Eskitme, doğal ahşap renginde ve dilediğiniz özel renkte su bazlı ahşap boyası özel koruma özellikli renkli verniklerle arzu ettiğiniz renkte mekanınızın kombinasyonuna uygun renkte bambu tarzı gerçek ahşap olan kestane ağacından sallanır koltukları üretmekteyiz. Evinizin yaşlıları içinde güzel bir hediye olarak düşünebileceğiniz salınır özellikli baba koltuğu ismi ile bilinen bambu görünümlü sallanır koltuk modellerinden birini sitemizden beğenebilir online taksit avantajı ile satın alabilir sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Bakımı oldukça kolay olan bambu efekti sallanır koltuk çeşitlerimizin orijinal boya ve cila içeriğine göre yaz sezonu sonunda çok basit bir fırça yardımıyla orijinal renginde bakımını yapabilir yıllarca aynı keyifle kullanabilirsiniz.

 

Bambu kamışı ile karıştırmayın​ 

  Bambu efekti verilmiş bu alandaki bazı ürünlerimiz gerçek kestane ağacı dalları ıslatılarak büküm kalıplarına yatırılıp günlerce bekledikten sonra görmüş olduğunuz forma kavuşmaktadır,  daha sonrasında gerçek rattan ağacı kamışları ile birleşim yerleri dekoratif bir şekilde el sanatı ile elde örülmek suretiyle bambu görünümlü bu ürünler gerçek son haline kavuşturulmaktadır. Ürünler son şekline kavuştuktan sonra müşteri talebine göre mat veya parlak renkli su bazlı ahşap boyaları, renkli ahşap boyalar veya renkli ahşap cilaları ile kullanılır son durumuna kavuşturulur.

  El emeği sanatı ile özenle üretilin bambu efekti sallanır koltuk modellerimizin tüm aşamaları ve tüm ham maddeleri yerli olup takriben yoğunluğumuza göre 7-10 gün gibi bir sürede üretimi gerçekleşir.