Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAMBU OTURMA GRUPLARI

■ Bu bölümde orijinal bambu kamışından üretilmiş bambu oturma gruplarının yanı sıra alüminyum boru üzeri kaplama yapılarak bambu görünümünde üretilmiş ürünler de bulabileceksiniz.
■ Satışa sunduğumuz bambu oturma gruplarını incelediğinizde ürün özellik kısımlarında ürünle ilgili açıklayıcı bilgileri bulabilirsiniz.
Bambu oturma grupları bahçe, balkon ve teras için oldukça kullanışlı hafif rahat taşınabilir, kolay silinebilir özelliğiyle kullanıcısına keyifli vakitler geçirmesine yardımcı olur.
■ Bambu ürünlerimizin tüm modelleri 2 yıl kullanım garantili olup satış etiketlerine KDV dahil edilmiştir.


BAMBU OTURMA SETİ

Şıklığıyla dış mekân dekorasyonunun her zaman için en çok tercih edilen mobilya alternatifleri arasında yer alan bambu oturma grupları çok uygun fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle bir tıkla kapınızda. Kalitesiyle farkını hemen ortaya koyan orijinal bambu kamışından üretilmiş oturma gruplarının yer aldığı kataloğumuzda nispeten daha makul fiyatlı alüminyum gövde üstü bambu kaplama benzetme ürünler de bulunuyor.

Kataloğumuzda yer alan bambu benzetme ürünlerin orijinalinden farkını anlamaksa neredeyse imkânsızdır. En kalitesini ve her zaman orijinalini tercih edenlerin seçimi olan gerçek bambu kamışından, tamamen el işçiliğiyle üretilmiş bambu oturma grubu modelleri ise şüphesiz bu ürünlerin en seçkinlerindendir. Dokusuyla ve sunduğu rahatlıkla stil sahibi mekân tasarımlarında kullanılan bu bambu mobilyalar özellikle bahçe, havuz kenarı, teras ve balkon gibi dış mekân dekorasyonlarının vazgeçilmezlerindendir.

Son derece kullanışlı ve bir o kadar da şık modellerin yer aldığı bambu oturma grubu kataloğumuzdaki tüm ürünler iki yıl garantilidir. Şıklığı ve sunduğu konforla olduğu kadar kullanım kolaylığı da tercih sebebi olan bambu bahçe mobilyaları hafif olduğu için rahatça taşınabilir ve temizliği de silinerek kolayca yapılabilir. Kataloğumuzdaki bambu oturma grupları hakkında daha detaylı bilgiye ve ürünün ölçülerine, ürün sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akbrella Kampanya