Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAMBU SANDALYE

El yapımı, özel tasarım bambu koltuk ve sandalyelerin yer aldığı kataloğumuzda kalitesiyle beğeni toplayan ürünlerin yanı sıra alüminyum üzeri bambu kaplama koltuk ve sandalye çeşitleri de bulunmaktadır. Orijinal bambu sandalye ve koltukların görsele şıklığını birebir olarak sunan bambu görünümlü ürünleri tek satın alabileceğiniz gibi, bambu masalarımız arasından yapacağınız seçimlerle şık kombinler de oluşturabilirsiniz.

Görünüm itibarıyla adeta gerçeğinden farksız bir yapıya sahip olan alüminyum üzeri bambu kaplama koltuk ve sandalye modellerimiz, el yapımı ve orijinal bambudan imal edilen koltuk ve sandalye çeşitlerine nazaran daha ekonomik seçeneklerdir. İki yıl garanti kapsamında olan bambu koltuk modelleri, kampanya döneminde İstanbul içine ücretsiz olarak teslim edilir. Kataloğumuzdaki ürünlerin büyük kısmı birinci sınıf ithal ürünlerdir ve büyük bölümü stokumuzda her daim mevcuttur. Bu stoklarımızda her zaman bulunan bambu sandalye ve koltuk modellerinden sipariş etmeniz durumunda ürün aynı gün kargoya verilebilir.

Orijinal ve alüminyum üzeri bambu kaplama benzetme ürünlerimizin tamamında 9 ay vadeli ödeme imkânlarımız mevcuttur. Yerli üretim olan ve sipariş ettiğiniz sırada stoklarımızda tükenmiş olan bambu koltuk modelleri 5-10 gün içinde imal edilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bambu koltuk modelleri arasından yapacağınız tercihleri bambu masa kataloğumuzdaki ürünlerle eşleştirerek, ev ve işyeriniz için çok daha şık kombinler tasarlayabilirsiniz.


■ Bu alanda bulunan bambu sandalye ve bambu koltuk modellerimizi yalın halde satın alabileceğiniz gibi bambu masa bölümümüzdeki masalarla eşleştirip tanımlayabilirsiniz.
■ Bambu grubundaki tüm ürünlerimiz 2 yıl kullanım garantilidir, Kampanya dönemlerinde İstanbul içi kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunur.
■ Bambu ürünlerimizin çoğu ithal olup genellikle stoklarımızda hazır bulunur, yerli bambu gruplarında stokta bulunmayan ürünler 5-9 gün içerisinde hazırlanır teslimatı yapılır.
■ Bu bölümdeki orijinal ve alüminyum üzeri baskılı benzetme ürünlerin alışverişinde 9 ay vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Akbrella Kampanya