Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bambu şezlong

Kategoriler Bambu mobilyalar Bambu şezlong kategorilerinde 4 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

BAMBU ŞEZLONG

 Doğadan gelip doğaya dönen bir madde: Bambu…
 Yaz aylarında neredeyse her gün bulunmaktan keyif aldığımız mekânlardır deniz kıyıları ve havuz kenarları, bu alanların tadına en iyi şekilde varmak, keyfili ve huzurlu bir ruh hali içerisinde, dinlenebileceğimiz bir vakit geçirmek ve denizin sesi ile huzura erişmek… Bu mekânlar için olmazsa olmazımızdır şezlong modelleri. Akbrella olarak bu durumun farkındayız ve yaz aylarının vazgeçilmezi, doğanın bir yansıması olan bambu şezlong modellerimizi siz müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
 Modellerimiz tamamen doğal bir madde olan birinci sınıf organik bambu kamışından üretilen el yapımızı ürünlerimiz ve alüminyum gövde, üstü bambu kaplama ürünlerimiz olarak iki kısma ayrılmaktadır. Kalitesi ve doğallıyla gözdeniz olan organik bambu mobilyalarımızın yanında alüminyum gövdesiyle bambu kaplama ürünlerimizde bütçenize hitap edecek daha uygun bir fiyatla seçeneğiniz haline gelecektir. Siz de güneşin tadına doğallığın yansımasıyla varmak, havuz kenarlarınızda ve deniz kıyılarında oldukça hoş bir görünüm yaratırken konforunda avantajını elde etmek istiyorsanız size özel indirimli fırsatlar ve oldukça uygun fiyatlarla bambu şezlong modellerimiz siz müşterilerimizi bekliyor.
 Bize doğanın bir hediyesi olan bu ürün yazın ışıltısıyla ve denizin büyüsüyle bütünleşerek adeta ruhunuzu dinlendirecek tek yapmanız gereken bambu şezlongunuza uzanıp denizin huzurlu sesini dinlemek ve güneş ışınlarının sıcaklığını teninizde hissetmek… Emin olun konforunun yanında dayanıklılığıyla da vazgeçilmeziniz olacak. Sitemizin bu bölümünden bambu şezlong modellerimizi inceleyebilir, kendinize en uygun modele en kısa süre içerisinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bambu doğanın elleri, Akbrella’nın yardımıyla size sunuluyor… Doğadan gelip doğaya dönen bir madde: Bambu… Yaz aylarında neredeyse her gün bulunmaktan keyif aldığımız mekânlardır deniz kıyıları ve havuz kenarları, bu alanların tadına en iyi şekilde varmak, keyfili ve huzurlu bir ruh hali içerisinde, dinlenebileceğimiz bir vakit geçirmek ve denizin sesi ile huzura erişmek… Bu mekânlar için olmazsa olmazımızdır şezlong modelleri. Akbrella olarak bu durumun farkındayız ve yaz aylarının vazgeçilmezi, doğanın bir yansıması olan bambu şezlong modellerimizi siz müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Modellerimiz tamamen doğal bir madde olan birinci sınıf organik bambu kamışından üretilen el yapımızı ürünlerimiz ve alüminyum gövde, üstü bambu kaplama ürünlerimiz olarak iki kısma ayrılmaktadır. Kalitesi ve doğallıyla gözdeniz olan organik bambu mobilyalarımızın yanında alüminyum gövdesiyle bambu kaplama ürünlerimizde bütçenize hitap edecek daha uygun bir fiyatla seçeneğiniz haline gelecektir. Siz de güneşin tadına doğallığın yansımasıyla varmak, havuz kenarlarınızda ve deniz kıyılarında oldukça hoş bir görünüm yaratırken konforunda avantajını elde etmek istiyorsanız size özel indirimli fırsatlar ve oldukça uygun fiyatlarla bambu şezlong modellerimiz siz müşterilerimizi bekliyor. Bize doğanın bir hediyesi olan bu ürün yazın ışıltısıyla ve denizin büyüsüyle bütünleşerek adeta ruhunuzu dinlendirecek tek yapmanız gereken bambu şezlongunuza uzanıp denizin huzurlu sesini dinlemek ve güneş ışınlarının sıcaklığını teninizde hissetmek… Emin olun konforunun yanında dayanıklılığıyla da vazgeçilmeziniz olacak. Sitemizin bu bölümünden bambu şezlong modellerimizi inceleyebilir, kendinize en uygun modele en kısa süre içerisinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bambu doğanın elleri, Akbrella’nın yardımıyla size sunuluyor…

■ Yurt dışından ithal ve yerli bambu şezlong ürünlerimiz 2 tiptir. A) Orijinal bambu kamışından şezlonglar B) Alüminyum bambu görünümü kaplamalı şezlonglar.
■ Orijinal bambu kamışından üretilmiş şezlonglar tamamen elde üretilirken, alüminyum iskeletli şezlong modelleri fabrikasyon tekniğinde üretilmektedir.
■ Yurt dışından ithal ettiğimiz bambu şezlong modelleri koliler içerisinde sevkiyata hazır durumdadır, yapılmış online alışverişlerde durumunda aynı gün kargoya verilir.
■ Bu alandaki ürünlerimizin tümünde KDV dahildir, satın alacağınız orijinal veya yapay bambulu ürünlerin tümünde de 2 yıl kullanım garantisi vardır.


BAMBU ŞEZLONG MODELLERİ

Havuz kenarı ve plajların vazgeçilmez şıklıklarından olan bambu şezlong modelleri, rahatlıkla doğallığı bir araya getiren en prestijli mobilya alternatiflerinden biridir. Doğal malzemeden yapılmasına ek olarak tamamen el işçiliği ürünü olduklarından bambu şezlonglar havuz ve deniz kenarlarında kullanılabilecek en değerli ve stil sahibi mobilyalar olarak kabul edilir.

Bambu şezlong kataloğumuzda yurtdışından ithal, birinci sınıf, tamamen organik bambu kamışından el yapımı ürünler bulunduğu gibi alüminyum gövde üstü bambu görünümlü kaplama ürünler de bulunmaktadır. Bambu görünümlü alüminyum üzeri kaplama ürünler ithal gerçek bambu şezlong çeşitlerinden daha ucuzdur ancak bu ürünleri gerçeğinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Kaplamalı benzetme ürünler de dâhil, bambu şezlong kataloğumuzda yer alan tüm ürünlere iki sene garanti verecek kadar şezlong çeşitlerimizin kalitesine güveniyoruz.

Yurtdışından ithal ettiğimiz bambu şezlong modelleri kendi özel kolileri içinde, stoklarımız dâhilinde teslimata hazır bir biçimde beklemektedir. Öğleden önce sipariş vermeniz halinde ürünü aynı gün kargoya verebiliyor ve bu sayede beklemeden, satın aldığınız şık ve konforlu bambu şezlongları biran önce teslim almanızı sağlıyoruz. Alüminyum gövde üzeri kaplama olan benzetme bambu ürünler fabrikasyon şeklinde üretilirken orijinal bambu kamışından yapılan tüm şezlonglar el yapımıdır. Toplu alımlara özel indirim kampanyalarımız bulunduğu gibi şehir içi siparişlerini çok hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Size özel fiyatlarımız ve avantajlı kampanyalarımız için gerek telefon açarak gerekse internet üzerinden bize ulaşmanız yeterli.