Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bambu şezlong

Kategoriler Bambu Mobilyalar Bambu şezlong kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAMBU ŞEZLONG

■ Yurt dışından ithal ve yerli bambu şezlong ürünlerimiz 2 tiptir. A) Orijinal bambu kamışından şezlonglar B) Alüminyum bambu görünümü kaplamalı şezlonglar.
■ Orijinal bambu kamışından üretilmiş şezlonglar tamamen elde üretilirken, alüminyum iskeletli şezlong modelleri fabrikasyon tekniğinde üretilmektedir.
■ Yurt dışından ithal ettiğimiz bambu şezlong modelleri koliler içerisinde sevkiyata hazır durumdadır, yapılmış online alışverişlerde durumunda aynı gün kargoya verilir.
■ Bu alandaki ürünlerimizin tümünde KDV dahildir, satın alacağınız orijinal veya yapay bambulu ürünlerin tümünde de 2 yıl kullanım garantisi vardır.


BAMBU ŞEZLONG MODELLERİ

Havuz kenarı ve plajların vazgeçilmez şıklıklarından olan bambu şezlong modelleri, rahatlıkla doğallığı bir araya getiren en prestijli mobilya alternatiflerinden biridir. Doğal malzemeden yapılmasına ek olarak tamamen el işçiliği ürünü olduklarından bambu şezlonglar havuz ve deniz kenarlarında kullanılabilecek en değerli ve stil sahibi mobilyalar olarak kabul edilir.

Bambu şezlong kataloğumuzda yurtdışından ithal, birinci sınıf, tamamen organik bambu kamışından el yapımı ürünler bulunduğu gibi alüminyum gövde üstü bambu görünümlü kaplama ürünler de bulunmaktadır. Bambu görünümlü alüminyum üzeri kaplama ürünler ithal gerçek bambu şezlong çeşitlerinden daha ucuzdur ancak bu ürünleri gerçeğinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Kaplamalı benzetme ürünler de dâhil, bambu şezlong kataloğumuzda yer alan tüm ürünlere iki sene garanti verecek kadar şezlong çeşitlerimizin kalitesine güveniyoruz.

Yurtdışından ithal ettiğimiz bambu şezlong modelleri kendi özel kolileri içinde, stoklarımız dâhilinde teslimata hazır bir biçimde beklemektedir. Öğleden önce sipariş vermeniz halinde ürünü aynı gün kargoya verebiliyor ve bu sayede beklemeden, satın aldığınız şık ve konforlu bambu şezlongları biran önce teslim almanızı sağlıyoruz. Alüminyum gövde üzeri kaplama olan benzetme bambu ürünler fabrikasyon şeklinde üretilirken orijinal bambu kamışından yapılan tüm şezlonglar el yapımıdır. Toplu alımlara özel indirim kampanyalarımız bulunduğu gibi şehir içi siparişlerini çok hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Size özel fiyatlarımız ve avantajlı kampanyalarımız için gerek telefon açarak gerekse internet üzerinden bize ulaşmanız yeterli.

Akbrella Kampanya