ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS BAR 33 | M-2

Bar Sandalyesi Telli Sırtlı PRS BAR 33 | M-2

PRS BAR 33 | M-2
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 259,20 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 259,20 TL
KDV Dahil 259,20 TL
*

Tel Yükset Sandalye

M-2 Bar sandalye tellli 

peşin ödemede indirimbonus cardİndirimli fiyatlar

Ürün Detayları: 

■ Siyah suni deri seleli tel dokulu sırtlıklı yüksek bar sandalyesi.
■ Alışverişlerinizde vadeli seçeneklerimizden birini seçebilir, peşin ödemede indirimli fiyat avantajlarımızdan yaralanabilirsinz.
■ Bu alandaki bazı ürünlerimiz ithal olup depomuzda stoklu bulunur, yerli ürettiğimiz ürünler sipariş durumunda takriben 7 iş gününde hazırlanıp teslimatı yapılır

 

Telli Uzun Bar Sandalyesi

Suni deri kaplı sele bölümü ve tel gövde yapısıyla kreatif tasarımlı ürünler arasında listelenebilecek olan Telli uzun bar sandalyesi ürünü görsel anlamda son derece doyurucu bir ürün. İskelet bölümüne yoğunlaştığınızda; sandalye ayaklarının aralarında birbirine geçirilmiş bir görüntüde bölmeler olduğu dikkat çekmekte.

Tellerle bacak bölümleri birbirine tutturulmuş olan bar sandalyesi ürününün mekanlarınızda sağlayacağı güzel etkilerin muazzam düzeylerde olduğu görülecektir.  Ufak detaylar arasında yer alsa da bacak bölümlerinin alt kısmında yer alan siyah detaylarında ürünü genel anlamda dikkat çekici kıldığı görülüyor. Yüksek bacak yapısıyla bar ortamları için son derece uygun bu ürünü kafe, kafeterya mekanlarınızda da kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmuyor. Mekan sahibi olarak seçimleriniz ve kişisel zevkleriniz doğrultusunda rahatça kullanım sağlayabileceğiniz bar sandalyesi ürünü bu ortamlar için üretilmiş olsa da tercihlere bağlı olarak farklı ortamlarda da kullanılabilmekte. Beyaz iskelet rengi ile iç açıcı bir görüntü oluşturan sandalye modelinin sele bölümünde tercih edilmiş siyah suni deri farklı renklerin inanılmaz bir uyum sağlamasını sağlamıştır.

Çift renkle kombinlenmiş tel sandalye mekanlarınızda dikkat çekecektir. Müşterilerinizin dikkatini çekmeniz halinde mekanınızı tercih eden yeni müşterilerin arttığını fark edeceksiniz.

Model Tanımı: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Tbure boyu cm

 

Yerden yukarı cm

 

Sele ölçüsü cm

 

Derinlik cm

 

Dip ölçüsü cm

 

Ürün ağırlığı kg

Özellikler
MeteryalBilgi
Bilgi
Boya ve cila Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi üretim süresiBilgi 7 - 9 gün arasındaBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER