Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS 33 | M-2 BAR SANDALYESİ

Siyah tel örgü deri seleli çapraz ayaklı ön ayak koyma aparatlı yüksek sandalye

PRS 33 | M-2 BAR SANDALYESİ

Fiyat Sorunuz...
ÜRÜN BİLGİ FORMU
PRS 33 | M-2 BAR SANDALYESİ
Siyah tel örgü deri seleli çapraz ayaklı ön ayak koyma aparatlı yüksek sandalye
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Tel Yükset Sandalye

M-2 Bar sandalye tellli 

Telli Uzun Bar Sandalyesi

Suni deri kaplı sele bölümü ve tel gövde yapısıyla kreatif tasarımlı ürünler arasında listelenebilecek olan Telli uzun bar sandalyesi ürünü görsel anlamda son derece doyurucu bir ürün. İskelet bölümüne yoğunlaştığınızda; sandalye ayaklarının aralarında birbirine geçirilmiş bir görüntüde bölmeler olduğu dikkat çekmekte.

Tellerle bacak bölümleri birbirine tutturulmuş olan bar sandalyesi ürününün mekanlarınızda sağlayacağı güzel etkilerin muazzam düzeylerde olduğu görülecektir.  Ufak detaylar arasında yer alsa da bacak bölümlerinin alt kısmında yer alan siyah detaylarında ürünü genel anlamda dikkat çekici kıldığı görülüyor. Yüksek bacak yapısıyla bar ortamları için son derece uygun bu ürünü kafe, kafeterya mekanlarınızda da kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmuyor. Mekan sahibi olarak seçimleriniz ve kişisel zevkleriniz doğrultusunda rahatça kullanım sağlayabileceğiniz bar sandalyesi ürünü bu ortamlar için üretilmiş olsa da tercihlere bağlı olarak farklı ortamlarda da kullanılabilmekte. Beyaz iskelet rengi ile iç açıcı bir görüntü oluşturan sandalye modelinin sele bölümünde tercih edilmiş siyah suni deri farklı renklerin inanılmaz bir uyum sağlamasını sağlamıştır.

Çift renkle kombinlenmiş tel sandalye mekanlarınızda dikkat çekecektir. Müşterilerinizin dikkatini çekmeniz halinde mekanınızı tercih eden yeni müşterilerin arttığını fark edeceksiniz.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Tbure boyu cm

 

Yerden yukarı cm

 

Sele ölçüsü cm

 

Derinlik cm

 

Dip ölçüsü cm

 

Ürün ağırlığı kg

Özellikler
MeteryalBilgi
Bilgi
Boya ve cila Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi üretim süresiBilgi 7 - 9 gün arasındaBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER