ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS BAR 16 | PR-2-54

Ahşap Deri Bar Sandalyesi PRS BAR 16 | PR-2-54

PRS BAR 16 | PR-2-54
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 378,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 378,00 TL
KDV Dahil 378,00 TL
*

Ahşap Tabure

 

Ahşap bar sandalye kollu 

peşin ödemede indirimbonus cardİndirimli fiyatlar

Ürün Detayları: 

■ Ahşap gövdeli süngerli ergonomik oturklı, suni derili yüksek bar sandalyesi.
■ Alışverişlerinizde vadeli seçeneklerimizden birini seçebilir, peşin ödemede indirimli fiyat avantajlarımızdan yaralanabilirsinz.
■ Bu alandaki bazı ürünlerimiz ithal olup depomuzda stoklu bulunur, yerli ürettiğimiz ürünler sipariş durumunda takriben 7 iş gününde hazırlanıp teslimatı yapılır.

 

Ahşap ithal bar sandalyesi modelimiz;

Ahşap ağırlıklı olarak tasarımı tamamlanmış olan ahşap deri bar sandalyesi modeli sıradan bir ahşap sandalye modelinden çok daha üstün nitelikler taşıyor.

Suni deri kaplı derisiyle yıllardır modası hiçbir şekilde geçmemiş aksine daha da popüler hale gelmiş bir deri kaplı ürün olduğunu da gösteriyor. Mekanlarınızda müşterilerinizi ne kadar rahat ettirebildiğiniz gerçekten önemli faktörlerden. İnsanların stres atabilmek için geldikleri mekanlarda şu ya da bu şekilde rahatsızlık hissetmeleri halinde müşteri kaybı yaşanacaktır. Yaşanacak müşteri kaybı mekan sahibini sıkıntıya sokarak bu anlamda birtakım problemlerle birlikte gelecektir. Bar sandalyesi ürününün bacaklarını destekleyen aradaki krom halka ürüne görsel anlamda katkıda bulunmanın yanı sıra; bacak bölümlerinde ilerleyen dönemlerde oluşabilecek ayrılma ya da kırılmalara bir nevi önlem niteliği taşımaktadır. Görsel zenginliğinin yanı sıra; konforlu bir sandalye modelinden de bahsetmekteyiz.

Mekanlarınız için bu tarz ürünler bakma arefesinde iseniz; kaçırmamanız gereken özelliklere sahip bir ürün modelinden bahsettiğimizin altını çizmekte fayda görüyoruz. Mekanlarınızın ahşap ağırlıklı dekorasyonuna inanılmaz bir katkısı olacak olan bar sandalyesi ürününün her anlamda özel işlevlere sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Model Tanımı: 
ÖlçülerBilgi cmBilgi
Özellikler
MeteryalBilgi
Bilgi
Boya ve cila Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi üretim süresiBilgi 7 gün arasındaBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER