Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap puf

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap puf

■ Küçük yatırımlarla farklı ortamlar yakalamak için tamda bu denecek kadar komple yüzeyi baskılı bu andaki country tarzı ahşap pufları incelemeden geçmemek gereken modellerimizdendir.
■ Bu alandaki puflara takım tek metal döküm ayaklı 80x80 tabla masalarımız aynı görsel baskılı olanlarını veya farklı baskı seçenekleriyle takımlamayı düşünebilirsiniz.
Ahşap baskılı puf modellerimiz sıkıştırılmış MDF ahşap levhalar üzerinde foto teknikli transfer baskılar ısıl işlemde preslerde basılmaktadır.
■ Bu bölümde bulunan ahşap puf modellerimizin oturak yerinde suni deri ve suni derinin altında da tek parça kesilmiş sünger bulunmaktadır.
■ Stokumuzda tükenen puf modelleri siparişten sonra takribi 5-7 iş gününde üretilir sipariş sahibine teslim edilir.


PUF MODELLERİ

Dekorasyon masraflarını minimum seviyede tutarak mekâna şık bir görsellik katman isteyenlerin seçimi olan baskılı ahşap puflar az yer kaplamasına karşın konfor beklentilerini de fazlasıyla karşılar. Baskılı puf çeşitlerimizin tüm yüzeyleri baskılı olduğu için ortama renk katan aksesuarlar olarak görsel avantaj sunar, bu avantajı ihtiyaç duyulduğunda bir mobilya olarak kullanılarak ikiye katlar.

Kafe ve barlar için tasarlanan baskılı puf modelleri dört yüzeyinde de baskı olduğu için sade bir dekorasyon anlayışının uygulandığı mekânlarda bile ortama renk ve yüksek enerji katarak, ortamın farklı bir atmosfere bürünmesini sağlar. Ahşap puf modelleri kataloğumuzdaki ürünler MDF ahşap sıkıştırılmış levhalardan üretilmiş ve levha üzerine ısıl işlem presler vasıtasıyla istenen görseller transfer edilmiştir. Bu teknikler ahşap puflar istenen görsel unsurlara sahip olacak şekilde üretilebilir.

Özel tasarım ürün siparişlerinizde arzu ettiğiniz görseli ahşap puf modellerinin üzerine transfer edebilir, pufların üzerindeki suni deri ve kumaş parçaları dilediğiniz renk ve dokuda üretebiliriz. Az yer kapladığı için kullanım alanının akıllıca değerlendirilmesi gereken kafe ve barlar için biçilmiş kaftan olan ahşap puflar şık görselliğiyle ortam enerjisini yükseltecektir. Siparişleriniz 5-7 iş günü içinde üretilerek, adresinize teslim edilir. 

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58