Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çadır modelleri

Kategoriler Tente Çadır Branda Çadır modelleri kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

ÇADIR MODELLERİ

Atıl boş alanlarınızı değerlendirmemin en verimli, pratik ve ekonomik yollarından biride çadır sistemleri modellerimizden birini tercih edip ürünü Akbrella firmamıza sipariş etmenizdir.
Çeşitli kullanım amacınıza uygun seçeceğiniz çadır modellerimizi farklı değişik seçeneklerle sunduğumuz kumaşları kullanarak üretimimizi arzunuza ve bütçenize en uygun tarzda üretiyoruz.
Mega boyuttaki çadır mebran sistemlerimizi yerden ve tavandan ısıtmalı, havalandırma baca sistemli kubbeli veya kubbesiz tarzda mekan durumunuza uygun yuvarlak, kare, dikdörtgen, elips tiplerde düşünebilirsiniz.
Üstün kalitedeki ısı, yağmur ve ışık geçirmeyen Blackout kumaşların değişik gramajlarda siparişinize en uygun olabilecek kumaş seçeneklerinden birini arzu ettiğiniz renkte seçimini yapabilirsiniz.
Oldukça kısa bir süre içerisinde üretimini gerçekleştirebildiğimiz çadır sistemlerinin çelik kısımlarını uzun yıllar boyu mevsim şartlarından etkilenmeyecek kalitede ve mimari bilgi içerisinde gerçekleştiriyoruz.
Ürün fiyat konusunda alanınız, çadır modeli seçiminizle birlikte m2 ölçü biriminden müşteri temsilcilerimizi aramanız durumunda uygun bir fiyatlandırma ile fiyat konusunda sizleri aydınlatabiliriz.