ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bar sandalyesi & Tabureler

Yurt dışından ithal ettiğimiz ve yerli üretim bar sandalyesi modelleri iç mekanlar için metal ahşap bar taburesi fiyatları 4 ay vadeli alışveriş avantajı Akbrella-da 2 sene kullanım garantisinde.

Kategoriler Cafe Mobilyaları Bar sandalyesi & Tabureler kategorilerinde 94 adet kayıt bulundu.
1 2 3
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:94 
 
1 2 3
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:94 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella indirim

BAR SANDALYESİ

■ Bu alanda ithal, yerli metal, ahşap ayaklı, döner ve sabit tablalı bar sandalyesi, bar taburelerinin zengin çeşitlerini site içerisinde gezinip inceleyebilirsiniz.
■ Yerli üretimini yaptığımız ürünlerin üzerine değişiklik düşünebilirsiniz, kumaş, deri ve diğer boyalı kısımların farklı renkte olmasını bizlerden isteyebilirsiniz.
■ Yüksek miktarlı siparişlerimizde projenize uygun baskılı veya kurumunuzun kurumsal rengine uygun ürünler üretebiliriz.
■ Bu alandaki yüksek bar taburesi ve yüksek bar masaları 2 yıl kullanım garantilidir.
■ Bu aladan sipariş ettiğiniz ürünler stokumuzdaki ithal ürünler aynı gün - üretimi yapılacak siparişleriniz 7-9 gün içerisinde üretilir ve teslimatı yapılır.


CAFE BAR TABURESİ

Kafe ve barlar için özel olarak tasarladığımız sandalye modelleriyle dekorasyonuyla beğenilen mekan dekorasyonlarına imza atabilir, üstelik bunun için yüklü harcamalar yapma zorunluluğundan da kurtulabilirsiniz. Yerli ve ithal ürünlerin yer aldığı bar cafe sandalyesi kataloğumuzda ki yerli üretim olan ürünlerin deri ve kumaş kaplamaları, renkleri istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir. Yurt dışından ithal ettiğimiz ürün modellerindeyse renk, kaplamaya ilişkin değişiklik yapılması mümkün değildir.

Cafe sandalyesi modelleri ve bar tabureleri kataloğumuzdan vereceğiniz yüksek miktarlı siparişlerde arzu ettiğiniz görselleri, baskılı üretimle birebir olarak sandalye modellerine aktarabiliyoruz. Tasarım konusunda sınırsız seçenek sunan bu üretim tekniğiyle dekoratif projeleriniz için özel tasarım cafe sandalye çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Görsellik kadar üretim kalitesine de önem veren firmamız, satışa sunduğu tüm cafe ve bar sandalyesi modelleri için iki yıl garanti vermektedir. Yüksek bar masası, cafe sandalyesi, bar taburesi ve bu kategori dahilindeki diğer ürünler; sipariş verdiğiniz anda stoklarımızda bulunuyorsa gecikme olmaksızın aynı gün kargoya verilir. Stoklarımızda hazır bulunmayan bar taburesi ve diğer ürünleri satın almak istemeniz durumunda da sizi haftalarca bekletmiyor, siparişlerimizin üretimini ve teslimatını 7-8 gün içinde tamamlıyoruz.