Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bar sandalyesi

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya Bar sandalyesi kategorilerinde 84 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:84 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:84 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Yüksek bar sandalyesi

Bar sandalyesi

Cafe ve barlar için özel olarak tasarladığımız sandalye modelleriyle dekorasyonuyla beğenilen mekan dekorasyonlarına imza atabilir, üstelik bunun için yüklü harcamalar yapma zorunluluğundan da kurtulabilirsiniz. Yerli ve ithal ürünlerin yer aldığı bar cafe bar sandalyesi katalogumuzda ki yerli üretim olan ürünlerin deri ve kumaş kaplamaları, renkleri istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir. Yurt dışından ithal ettiğimiz ürün modellerindeyse renk, kaplamaya ilişkin değişiklik yapılması mümkün değildir.
Cafe ve bar sandalyesi modelleri, bar tabureleri katalogumuzdan vereceğiniz yüksek miktarlı siparişlerde arzu ettiğiniz görselleri, baskılı üretimle birebir olarak sandalye modellerine aktarabiliyoruz. Tasarım konusunda sınırsız seçenek sunan bu üretim tekniğiyle dekoratif projeleriniz için özel tasarım yüksek bar taburesi çeşitlerine sahip olabilirsiniz.
Görsellik kadar üretim kalitesine de önem veren firmamız, satışa sunduğu tüm yüksek bar sandalyesi modelleri için iki yıl garanti vermektedir. Yüksek bar masası, cafe bar sandalyesi, ve bu kategori dahilindeki diğer ürünler; sipariş verdiğiniz anda stoklarımızda bulunuyorsa gecikme olmaksızın aynı gün kargoya verilir. Stoklarımızda hazır bulunmayan bar sandalyesi ve diğer ürünleri satın almak istemeniz durumunda da sizi haftalarca bekletmiyor, siparişlerimizin üretimini ve teslimatını 7-10 gün içinde tamamlıyoruz.


Ahşap bar sandalyesi

Web sitemizde beğeneceğinizi umduğumuz Fransız, İngiliz tarzında dizayn edilmiş lüks bar sandalyeleri, çapraz thonet ahşap bar sandalyeleri modellerini bulabilirsiniz.
Yurt dışından ithal ettiğimiz stoklu ve Yurt içinde müşteri talebine uygun ürettiğimiz minderli ve mindersiz alternatif modellerde ahşap bar sandalyelerimiz sitemizde mevcuttur.
Yerli ürettiğimiz ürünlerde 20 adet ve üzeri siparişlerinizde arzu ettiğiniz renkte ve katalogumuzdan beğeneceğiniz kumaş kombinasyonları ile ahşap sandalye üretebiliriz.


Metal bar sandalyesi

Yeni trend komplesi metalden üretilmiş ve ahşap metal kombine edilmiş onlarca modelde değişik fonksiyonlara sahip metal bar sandalye modellerini bu sayfamız ve takip eden sayfanda beğeninize sunulmuştur.
Yüksek miktardaki siparişlerde metal ve ahşap metal kombinasyonlu metal bar sandalyelerimizi dilediğiniz renkte projenize uygun üretebiliriz.


Döner bar taburesi

Metal ve ahşaptan üretilmiş hızlı insan sirkülasyonu olan mekanlara pratik ve fonksiyonel bir birinden şık yeni sezon trendinde döner bar taburesi çeşitlerini bu alanda ve devamı sayfalarımızda bulabilirsiniz.
Arzu eden müşterilerimize deri ve kumaş kombinasyonlu olan döner bar sandalyelerimizde katalogumuzda seçeceğiniz renkte deri ve katalogumuzdaki kumaş modellerini kombine edip üretebiliriz.


Modern bar sandalyesi

İtalyan çizgileri taşıyan yeni sezona ait ahşap, ahşap metal kombine edilmiş, deri veya kumaş aksesuarları ile kombine edilmiş bir çok modern bar sandalye modelimiz sitemizin bar sandalyesi sayfalarında bulabilirsiniz.
Akbrella Kampanya