Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bar sandalyesi & Tabureler

İthal & Yerli döner tabanlı ahşap ve deri cafe bar sandalyeleri, yüksek sekreter taburesi modelleri indirimli fiyatlar taksit avantajlı

Kategoriler Cafe Mobilyaları Bar sandalyesi & Tabureler kategorilerinde 126 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 >>
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:126 
 
1 2 3 4 >>
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:126 

BAR TABURESİ

■ Bu alanda ithal, yerli metal, ahşap ayaklı, döner ve sabit tablalı bar sandalyesi, bar taburelerinin zengin çeşitlerini site içerisinde gezinip inceleyebilirsiniz.
■ Yerli üretimini yaptığımız ürünlerin üzerine değişiklik düşünebilirsiniz, kumaş, deri ve diğer boyalı kısımların farklı renkte olmasını bizlerden isteyebilirsiniz.
■ Yüksek miktarlı siparişlerinizde projenize uygun baskılı veya kurumunuzun kurumsal rengine uygun ürünler üretebiliriz.
■ Bu alandaki yüksek bar taburesi ve yüksek bar masaları 2 yıl kullanım garantilidir.
■ Bu aladan sipariş ettiğiniz ürünler stokumuzdaki ithal ürünler aynı gün - üretimi yapılacak siparişleriniz 7-9 gün içerisinde üretilir ve teslimatı yapılır.


CAFE BAR SANDALYESİ

Kafe ve barlar için özel olarak tasarladığımız sandalye modelleriyle dekorasyonuyla beğenilen mekân dekorasyonlarına imza atabilir, üstelik bunun için yüklü harcamalar yapma zorunluluğundan da kurtulabilirsiniz. Yerli ve ithal ürünlerin yer aldığı bar cafe sandalyesi kataloğumuzdaki yerli üretim olan ürünlerin deri ve kumaş kaplamaları, renkleri istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir. Yurtdışından ithal ettiğimiz ürün modellerindeyse renk, kaplamaya ilişkin değişiklik yapılması mümkün değildir.

Cafe sandalyesi modelleri ve bar tabureleri kataloğumuzdan vereceğiniz yüksek miktarlı siparişlerde arzu ettiğiniz görselleri, baskılı üretimle birebir olarak sandalye modellerine aktarabiliyoruz. Tasarım konusunda sınırsız seçenek sunan bu üretim tekniğiyle dekoratif projeleriniz için özel tasarım cafe sandalye çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Görsellik kadar üretim kalitesine de önem veren firmamız, satışa sunduğu tüm cafe ve bar sandalyesi modelleri için iki yıl garanti vermektedir. Yüksek bar masası, cafe sandalyesi, bar taburesi ve bu kategori dâhilindeki diğer ürünler; sipariş verdiğiniz anda stoklarımızda bulunuyorsa gecikme olmaksızın aynı gün kargoya verilir. Stoklarımızda hazır bulunmayan bar taburesi ve diğer ürünleri satın almak istemeniz durumunda da sizi haftalarca bekletmiyor, siparişlerinizin üretimini ve teslimatını 7-8 gün içinde tamamlıyoruz.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.