ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

YÜKSEK AYAKLI SANDALYE

Yurt dışından ithal ettiğimiz ve yerli üretim bar sandalyesi modelleri iç mekanlar için metal ahşap bar taburesi fiyatları 4 ay vadeli alışveriş avantajı Akbrella-da 2 sene kullanım garantisinde.

Kategoriler Cafe Mobilyaları Bar sandalyesi & Tabureler kategorilerinde 53 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:53 
 
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:53 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

YÜKSEK AYAKLI SANDALYE

Bar ve benzeri mekanlarınızda farklı bir dekorasyona mı imza atmak istiyorsunuz? Bar sandalyesi adıyla tanınan yüksek ayaklı sandalye modellerimizi gördünüz mü?

Bu kategoride bulunan ürünlerimizin hemen hepsinin ahşap kısmındaki figür ve fotoğraflar baskı yöntemiyle işlenmiştir. Yüzlerce farklı ve sıradışı tasarımın bulunduğu ürünlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Ahşap oturma ve yaslanma alanları MDF malzemeden imal edilmiş olup, dış mekan için çok fazla tercih edilmez. 

Çelik borularla imal edilen iskelet kısmı da oturma ve yaslanma alanına uygun olarak elektrostatik toz boya ile renklendirilmektedir. Gövde daha sağlam olması için, ayaklar birbirine parçalarla bağlanır. 

Ürünlerimizin kullanım alanlarına gelince... 110 cm boy, 75 cm oturma alanı yüksekliğine sahip ürünümüzü, bar sandalyesi kategorisinde olmasına rağmen evinizin bir köşesinde de kullanma imkanına sahipsiniz. Örneğin evinizde amerikan tipi mutfak kullanıyorsanız, yüksekte oturmanız gerekeceğinden bu ürünlerimiz çok işinize yarayacak. Ayrıca dilerseniz evinizin dekorasyonunu bambaşka yerlere taşımanıza yardımcı olacak.