Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe mobilyaları

Kategoriler Cafe mobilyaları kategorilerinde 282 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:282 
 
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:282 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAFE MOBİLYASI

  Doğanın kokusunu, dokusunu bulunduğunuz mekânda hissetmeye hazır mısınız? Ahşap ormandan kopup evinize, ofisinize, işletmelerinize taşınıyor. Estetik görünümü ve dayanıklı malzemesiyle dokunduğu her ürünü doğanın bir yansımasına dönüştüren ahşap, siz müşterilerimizi de adeta tabiatın içinde hissettirmeye geliyor. Gerek metallerle desteklenen gerekse de kumaş ve deri ile kaplanan ürünlerimiz, hoş görünümleri ve dayanıklı yapıları ile en uygun fiyatlarla size sadece bir adım uzaklıkta.
 Kim bulunduğu ortamın tabiatın bir parçası olmasını istemez ki? Bulunduğu ortama doğal bir hava katacak ve siz müşterilerimizin göz zevkine hitap ederken oluşturduğu doğal ortam ile ruhlarına temas edecek olan bu ürünler aşınmaya karşı dayanıklılığı ve ham maddesi olarak tekrar kullanılabilir olma özelliğiyle de avantajlarını bir bir sıralıyor. Sitemizin bu bölümünde ofisleriniz için en uygun dekoru oluşturup işinizi yaptığınız esnada doğayla iç içe olabilir, işletmeleriniz için en uygun ürünlere erişip müşterilerinizi mekânınıza hayran bırakabilir ve evinizi doğanın bir yansımasına dönüştürerek oturduğunuz yerden bulunduğunuz mekânı baştan yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun olanı bulmak için farklı modellerdeki ürünlerimize bir göz atmak ve bahçe mobilyaları modellerimizi görmek için tıklayınız.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58