Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe Mobilyaları

Kategoriler Cafe Mobilyaları kategorilerinde 850 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:1/22  Ürün Sayısı:850 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:1/22  Ürün Sayısı:850 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAFE MOBİLYALARI

Restoran, bar ve kafe gibi hizmet sektöründeki başarısı müşteri memnuniyetine endeksli olan ticari işletmeler için konfor ve memnuniyeti etkileyen unsurların başında gelen mobilyalar, müşterilerin rahat etmesi ve dolayısıyla işletmenin sunduğu hizmetlerden memnun kalarak ayrılmasını sağlar. Cafe mobilyaları kataloğumuzda çok makul fiyatlı ancak üretim kalitesiyle de herkesin beğenisini kazacak, birinci sınıf mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz.

Restoran ve kafelerin iç dış mekân fark etmeden ihtiyaç duyduğu her yerde kullanabileceği ürünler olan cafe mobilyaları ve restoran masa sandalye takımları, kataloğumuzda ağırlıklı olarak doğal ahşap malzemeli olarak beğeninize sunulmuştur. Dekorasyon tarzlarından ve zamandan bağımsız olarak doğallığıyla her zaman ilk tercih olan ahşabın kullanıldığı restoran ve cafe masa sandalye çeşitlerimizle birlikte ahşap puf modellerimiz de bulunmaktadır. Bu ahşap puflar rahat kullanımının yanı sıra hafif yapısıyla ve sunduğu alandan tasarruf imkânıyla bilhassa küçük alana sahip işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Country tarz iç ve dış mekân mobilya takımlarında birinci sınıf ahşap malzeme kullanıyor ve üretimde de titiz davranarak, kusursuz işçilikle sizlere en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz.

Görselliğiyle kalitesini belli eden şıklığı sayesinde müşterilerin tamamının beğenisini kazanacak bar, restoran ve cafe masa sandalye takımları ayrıca kullanımla birlikte sağladığı konforla da müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlayacaktır. Rahatlığı, şıklığı ve üretim kalitesiyle piyasanın en kaliteli ürünleri arasında yer alan kafe, restoran ve bar mobilyaları sizin için bir araya getirdiğimiz kataloğumuzda her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri mevcuttur. Toplu alımlarda sunduğumuz avantajlı indirim fırsatları ve bütçenizi sarsmaya gerek bırakmayan son derece esnek ödeme imkânlarımızla ilgili daha kapsamlı bilgi için irtibata geçmeniz yeterli.


İç mekan cafe mobilyaları


Fırınlanmış ahşaptan üretilmiş yüzlerce modelde masa, sandalye, koltuk benzeri ürün cafe, restoran iç alanlarında kullanılan iç mekan cafe mobilyaları modellerimizden yüzlerce çeştidini sitemizin bu sayfasını ve devamındaki sayfaları takip etmek suretiyle yakından detaylı inceleyebilirsiniz.
İşletmenizin özgün renginde sandalyelerimizde ve koltuklarımızda özel ürün sipariş etme arzusunda olursanız modeline göre 10-20 adet ve üzeri siparişte özel renkte kumaş ve deri kullanarak üretim yapabiliriz.
Yerli üretim yaptığımız masa çeşitlerinde de 10 adet ve üzerinde vereceğiniz siparişte talebinize özel renkte cila kullanılabilir, masa ölçülerinde mekanınıza uygun masa ölçüleri tespit edip tarafımıza sipariş edebilirsiniz.

 

Dış mekan cafe mobilyalari


Dış hava koşullarına uygun fırınlanış ahşaptan ürettiğimiz dış mekan cafe mobilyalarda da mekanınıza uygun sitemizden belirlediğiniz modeli bizlere bildirmeniz dahilinde talebinize uygun renkte boya ve cila işlemi yapılabilir, mekanınıza uygun ölçüde masalar üretebiliriz.
Katlanır özellikli dış mekana uygun masa ve sandalye çeşitlerimizi kullanmak arzusunda olursanız, ürünleri geceleri kaldırıp sabah kurma zaruri yetiniz de varsa katlanır masa ve sandalyeler işinizi oldukça rahatlatacak sizlere yer hacminden tasarruf sağlayacaktır.