ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Cafe Mobilyaları

İç mekanlar için yerli ve ithal cafe mobilyaları, restoran bar mobilya çeşitleri indirimli fiyatları 4 av vade avantajı ile Akbrella online satış platformunda.

Kategoriler Cafe Mobilyaları kategorilerinde 326 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:1/9  Ürün Sayısı:326 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:1/9  Ürün Sayısı:326 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAFE MOBİLYALARI
■ İç mekan ve dış mekan cafe mobilyaları, bar mobilyaları, restoran mobilya modelleri baskılı ahşap masa sandalyeler, metal ayaklı sandalye masa çeşitleri bu platformda taksit avantajlarıyla uygun fiyatlara beğeninize sunulmuştur.
■ Contry tarzı iç alan ve dış alan ahşap mobilyalar, metal ahşap kombinasyonlu restoran yemek masası takımları mekana özel renk ve mekana özel kumaşlı yeme içme alanları için cafe mobilyaları imalatı yapmaktayız.
■ Amerikan tarzı 50, 60, 70 li yıllara ait güncel yaşanmış ekol görüntülerinin foto print tarzında baskı uygulanmış cafe restoran masa sandalye takımları online satışı.
■ Bu alandaki tüm cafe masa sandalye ürünlerde KDV fiyata dahildir.

BAR MOBİLYALARI

Restoran, bar ve kafe gibi hizmet sektöründeki başarısı müşteri memnuniyetine endeksli olan ticari işletmeler için konfor ve memnuniyeti etkileyen unsurların başında gelen mobilyalar, müşterilerin rahat etmesi ve dolayısıyla işletmenin sunduğu hizmetlerden memnun kalarak ayrılmasını sağlar. Cafe mobilyaları kataloğumuzda çok makul fiyatlı ancak üretim kalitesiyle de herkesin beğenisini kazacak, birinci sınıf mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz.

Restoran ve kafelerin iç dış mekân fark etmeden ihtiyaç duyduğu her yerde kullanabileceği ürünler olan cafe mobilyaları ve restoran masa sandalye takımları, kataloğumuzda ağırlıklı olarak doğal ahşap malzemeli olarak beğeninize sunulmuştur. Dekorasyon tarzlarından ve zamandan bağımsız olarak doğallığıyla her zaman ilk tercih olan ahşabın kullanıldığı restoran ve cafe masa sandalye çeşitlerimizle birlikte ahşap puf modellerimiz de bulunmaktadır. Bu ahşap puflar rahat kullanımının yanı sıra hafif yapısıyla ve sunduğu alandan tasarruf imkânıyla bilhassa küçük alana sahip işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Country tarz iç ve dış mekân mobilya takımlarında birinci sınıf ahşap malzeme kullanıyor ve üretimde de titiz davranarak, kusursuz işçilikle sizlere en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz.

Görselliğiyle kalitesini belli eden şıklığı sayesinde müşterilerin tamamının beğenisini kazanacak bar, restoran ve cafe masa sandalye takımları ayrıca kullanımla birlikte sağladığı konforla da müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlayacaktır. Rahatlığı, şıklığı ve üretim kalitesiyle piyasanın en kaliteli ürünleri arasında yer alan kafe, restoran ve bar mobilyaları sizin için bir araya getirdiğimiz kataloğumuzda her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri mevcuttur. Toplu alımlarda sunduğumuz avantajlı indirim fırsatları ve bütçenizi sarsmaya gerek bırakmayan son derece esnek ödeme imkânlarımızla ilgili daha kapsamlı bilgi için irtibata geçmeniz yeterli.