Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Nostaljik sandalyeler

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya kategorilerinde 513 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:20/7  Ürün Sayısı:513 
 
  Sayfa:20/7  Ürün Sayısı:513 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Nostaljik sandalyeler


Cafeniz ve evinizin yıllardır eskimeyen her sezon tekrar ön plana çıkan nostaljik sandalyeler ile mekanlarına 70 lerin etkisini yaratma fırsatı sunuyoruz. Nostaljik sandalyeler ile vintage retro modeller üzerinde birçok üründe istediğiniz kumaş değişikliği ve cila değişikliği yaparak cafeniz eviniz ve tüm yaşam alanlarınıza nostaljik havayı katabilirsiniz. Antikacılarından eskimiş modelleri tercih etmek yerine Nostaljik sandalyeler bölümünde yer alan tüm sandalyeler yeni birinci sınıf işçilikli sandalyeleri oluşturabilirsiniz.
Nesiller arasında bağ kurmayı sevenler bohemik evler cafeler yaratmak isteyenler için en uygun fiyatlı sandalyelere Akbrella-dan ulaşabilirsiniz. Nostaljik sandalyeler chester sandalye modelleri ile yıllardır tercih edilen birbirinden farklı sandalyelerden oluşmaktadır. Birçok üründe kumaşını dilediğiniz gibi değiştirerek evinizin uyumlu parçası haline getirebilirsiniz. Nostaljik sandalyelere ek olarak aplikler ve dekorasyon malzemelerini ekleyebilirsiniz. Tüm ürünler hızlı gönderim ve uygun kargo fiyat garantisi ile sizlere ulaştırılmaktadır.
Online satış sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişler dünyanın her yerine kargo ve ambar hizmeti ile uygun fiyatlara gönderilmektedir. Ailenizin bir parçası haline gelecek olan nostaljik sandalyelere sizlere zamanlar arası yolcuğunuzda eşlik etmek için ulaşmayı beklemektedir.
Eskilerden kalan vazgeçemediğiniz nostaljik sandalye modellerinize ek olarak birbirinden farklı geniş ürün seçenekleri ile eklemeler yapabilirsiniz.

Akbrella Kampanya