ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RESTORAN MOBİLYALARI

İç mekanlar için yerli ve ithal cafe mobilyaları, restoran bar mobilya çeşitleri indirimli fiyatları 4 av vade avantajı ile Akbrella online satış platformunda.

Kategoriler Cafe Mobilyaları kategorilerinde 326 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:3/9  Ürün Sayısı:326 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:3/9  Ürün Sayısı:326 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RESTORAN MOBİLYALARI

Yemek yemek ihtiyaç olduğu kadar bir kültür de. Vakit bulduğumuz zamanlarda dışarı çıkıp, bir restoranda yemek yemeyi ihmal etmiyoruz. Gittiğimiz bu mekanların bize kaliteli hizmet sunmasının, yemeklerin lezzetli olmasının yanısıra dikkat ettiğimiz başka bir de, ortamın keyif alınabilecek ve konforlu olması söz gelimi dekorasyonunun sorunsuz olmasıdır. 

Yeme içme mekanları keyifli hale getirecek iç mekan mobilyaları arasında bulunan ahşap gövdeli, metal gövdeli restoran mobilyalarının binlerce çeşidini Akbrelladan uygun fiyat ve taksit avantajıyla satın almanız mümkün. 

Ahşap gövdeli ürünler, özellikle fırınlarak sağlamlaştırılmaktadır. Son yıllarda da hem nostaljik hem de modern tasarımların öne çıktığı ahşap mobilya ürünlerinde, binlerce farklı tasarım ürünü seçmeniz mümkün. Yeter ki ihtiyacınızı bilin ve mekanınızı zevkinize göre şekillendirin.

Metal gövdeli ürünler de restoranlarımızın bir parçası. Yakın zamanda tel gövdeli mobilyalar öne çıksa da, Akbrellada dilediğiniz tasarımda ürün bulmanız mümkün. Özel elektrostatik boya ile boyanan ürünlerimiz, kire ve pasa karşı dayanıklıdır. Bu bakımdan, iskelet bakımından dış kullanıma da uygundur. 

Farklı ve kaliteli ortamlar oluşturmak için sitemizden inceleyip seçebileceğiniz binlerce restoran mobilyamız vardır, beğendiğiniz ürünleri peşin ödemede ve toplu alımlarda indirimden faydalanabilir, Bonus kredi kartınızla vade farkı ödemeden 4 ay vadeli satın alabilirsiniz.