ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RESTORAN MOBİLYASI

İç mekanlar için yerli ve ithal cafe mobilyaları, restoran bar mobilya çeşitleri indirimli fiyatları 4 av vade avantajı ile Akbrella online satış platformunda.

Kategoriler Cafe Mobilyaları kategorilerinde 326 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:6/9  Ürün Sayısı:326 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Sayfa:6/9  Ürün Sayısı:326 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RESTORAN MOBİLYASI

Tamamı yerli üretim olan ahşap gövdeli masa sandalyeler, metal ayaklı masa ve sandalye modellerimizin yüzlerce çeşidi restoran mobilyası olarak kullanabileceğiniz ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

İsteklerinize uygun renkte üretebileceğimiz metal masa sandalye modellerini toplu sipariş ettiğinizde RAL kartelasına uygun dilediğiniz renkte üretebiliyoruz. Ahşap gövdeli iç mekan ve dış mekan mobilya siparişinizin toplu olması dahilinde mekanınıza uygun özel renkte üretip ahşap boyası ile arzunuza uygun renkte boyuyuruz.

Dekorasyonların mekanlar için önemi her zaman olmuştur. Osmanlı döneminde de, İstanbul kafe ve restoranları, yerli ve Avrupai olmak üzere iki çeşitti. Şimdilerde, modern mekanlarla birlikte, özel olarak Osmanlı tarzını yaşatmayı amaçlayan nostaljik mekanlar bulunuyor. Ev ve iş yerinden sonra en çok vakit geçirilen yerlerden olan restoran ve kafeler, damak tadının yanısıra dekorasyonu nedeniyle de tercih edilebiliyor. 

Ahşap restoran mobilyaları, daha çok nostaljik mekanların tercihi. Akbrella, fırınlanmış kayın veya çam ağaçlarından üretilmiş ahşap mobilyaları size en uygun fiyatlarla ulaştırıyor. Özel kaplama ve boya ile korunan ürünler, uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. 

Metal restoran mobilyaları ise, modern mekanlar için daha çok revaçta. Bu ürünlerle kullanacağınız led aydınlatmalar, hem dekorasyonunuza katkı sağlayacak, hem de ışıklandırmanızın sorunsuz olmasını sağlayacaktır. 

Döküm mobilyalar da çok sık olmasa da otantik bir ortam oluşturmak isteyen işletmeciler tarafından tercih edilebiliyor. Özellikle ferforce tasarım ürünler,  alanının bir numarası.

Sözün özü, dış mekan mobilya konusunda uzman Akbrella, cafe ve restoran dekorasyonu konusunda da akılcı çözümler sunuyor. Binlerce çeşit ürünü, en uygun fiyat ve taksit ayrıcalığını Akbella ile yaşayın.