Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Sehpa modelleri

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap sehpa

Restoran, kafe ve bar gibi görselliğin müşteri memnuniyeti açısından büyük öneme sahip olduğu ticari sektörler için özel olarak tasarladığımız ürünlerin yer aldığı ahşap cafe sehpa modelleri kataloğumuzda her beğeni ve bütçeye uygun modeller bulunuyor. Sıkıştırılmış MDF ahşap, kütük ahşap gibi farklı malzemelerden üretilen kafe ve bar sehpaları mekâna değer katan tasarımlara ve üretimde gösterilen titizlik sayesinde oldukça uzun süreli kullanıma sahiptir.

MDF çekmeceli bar ve cafe sehpaları transfer görselli baskı olup, üst bölümdeki bu baskıya ek olarak yan kısımlarda su bazlı ahşap boyası kullanılmaktadır. Kütük ahşaptan üretilen bar ve cafe sehpası modellerindeyse hiçbir yapıştırma işlemi uygulanmaz, ahşap gövdeden kesimle eksiz biçimde yekpare ahşap olarak üretim yapılmıştır. Sehpaların ayak kısımlarında ahşap ve metal malzeme kullanıldığı için ürünlerin dayanıklılığı ve darbelere karşı direnci artmakta, bu sayede uzun yıllar hasarsız şekilde kullanılabilmektedir.

Müşterilerimizin siparişlerini kısa bir sürede üretiyor ve sipariş üzerine sıfırdan imal edilen sehpa modellerinin teslimatını en geç 10 gün içinde yapabiliyoruz. Ahşap sehpa modellerimizi diğer sayfalarımızda bulunan ürünlerle kombin edebilir, bu sayede kafe ve barınızın trend bir mekâna dönüşmesini sağlayacak çok daha prestijli tasarımlara imza atabilirsiniz.


AHŞAP CAFE SEHPALARI

■ Cafe restoran bar iç mekanlar için tasarlayıp ürettiğimiz ahşap sehpa modellerimiz genelde kütük ahşap veya sıkıştırılmış mdf ahşaptan üretmekteyiz.
■ Mdf çekmeceli sehpa modellerimizin üzerleri tranfer foto baskılı olup yan tarafları su bazlı ahşap boyası ile boyanmaktadır.
Kütük sehpa modellerimiz tek parça kesinlikle yapıştırma işlemi uygulanmamış kalın ahşap gövdelerinde kesilmiş parçasız ahşaptan üretilmektedir, ayak kısımlarında metal veya ahşap kullanılır.
■ Bu alandaki ürünlerimizi diğer sayfalarımızda bulunan masa sandalye ve desuarlarla takılmamayı düşünebilirsiniz.
■ Bu alandaki ürün siparişleri durumunda 7-9 iş günü içinde ürünler üretilip müşteriye teslim edilir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58