Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çocuk şemsiyesi

İthal erkek ve kız çocuğu yağmur şemsiye modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Çocuk şemsiyesi kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
ÇOCUK ŞEMSİYESİ
■ Bu alanda çocuklar için farklı renklerde, farklı desenlerde ve farklı kumaş seçeneklerinde rengarenk çocuk şemsiyeleri çeşitlerini inceleyebilirsiniz.
■ Baston tip ve katlanır tipteki, otomatik, tam otomatik, yarı otomatik, manüel sistemli mini çocuk şemsiyeleri modelleri bu alanda online perakende satın alabilirsiniz.
■ Şeffaf kumaşlı, çizgi film karakterleri baskılı, kulaklıklı, düdüklü, ışıklı modellerde kız çocuğu ve erkek çocuğu şemsiyelerinin tümünü bu alanda bulacaksınız.
■ Fiyatlara KDV dahildir.

ÇOCUK ŞEMSİYESİ MODELLERİ

Rengârenk tasarımları ve yüksek enerjisiyle dikkat çeken çocuk şemsiyesi modellerimiz canlı renklerin kullanıldığı tasarımları ve üretim kalitesiyle dikkat çekiyor. Çocuk şemsiyesi kataloğumuzda her ihtiyaca uygun farklı kumaş, renk ve desende üretilmiş; farklı kalitede ve dolayısıyla farklı fiyatlara sahip pek çok şemsiye çeşidi bulabilirsiniz. 
Katlanır tip çocuk şemsiyesi modelleri her kış olduğu gibi bu sezonun da en çok kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. Kataloğumuzda hem otomatik hem yarı otomatik modeller yer alırken bu ürünlerin nispeten daha makul fiyatlı ve aynı zamanda daha dayanıklı manüel kullanım imkânına sahip çeşitleri de bulunuyor. Mini çocuk şemsiyeleri renk ve desene konusunda geniş model imkânı sunarken bu ürünlerin kalitesi de birbirinden farklıdır. 
Şeffaf kumaşlı ürünlere ek olarak kış sezonunun en fazla talep gören ürünlerinden olan çizgi film karakteri baskılı çocuk şemsiyelerini bulabileceğiniz ürün kataloğumuzda kulaklıklı, ışıklı, düdüklü modeller de yer alıyor. Oldukça geniş içerikli ve tasarım konusunda çok fazla seçenek sunan çocuk şemsiyesi modelleri fiyatlarımıza KDV dâhildir. Özel tasarım çocuk şemsiyesi yaptırmak ve toplu alımlardaki indirimlerimizden faydalanmak için iletişime geçin. 


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.