ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Dış mekan çöp kovası

Metal, Ahşap, Plastik dış mekan park, bahçe için çöp kovası modelleri indirimli fiyatlar

Kategoriler Metal Mobilyalar Dış mekan çöp kovası kategorilerinde 49 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:49 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:49 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL ÇÖP KOVALARI

Metal çöp kovası modellerimiz %100 alüminyumdan alüminyum döküm tekniğiyle üretiyoruz, elektrostatik toz boya ile boya sonrası ısıl işlem ile boyası fiksaj edilir.
Dış mekan çöp kovaları modellerini projenize uygun tasarımda üretebiliriz, istemiş olduğunuz her hangi bir renkte boyamasını gerçekleştirebiliriz.
■ Daha doğal görünümlü bakır eskitme, gümüş eskitme ve altın eskitme renklerinde pech boyamalar yapabilmekteyiz.
■ Çöp kovalarımızın yer bağlantı direkleri mevcuttur, sabit dübellemeli ayak ve hareket edebilecek 3 ayaklı direklileri mevcuttur.
■ Sipariş durumunda ürünler yaklaşık 5 iş gününde üretilir ve müşterisine teslim edilir.


DIŞ MEKAN ÇÖP KOVALARI
Park ve bahçeler, koşu ve piknik alanları, site içindeki kullanım alanları, açık havada hizmet veren ticari mekânlar gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan çöp kovaları konusunda kalite ve tasarımı bir araya getiren bir katalogla karşınızdayız. Elektrostatik boyayla boyandığı için dış ortam şartlarından etkilenmeyen çöp kovası çeşitlerimiz kışın sert geçtiği iklimlerde dahi sorunsuz kullanım imkânı sunar.
Döküm olarak saf alüminyumdan ürettiğimiz metal çöp kovaları elektrostatik toz boya uygulamasının ardından fiksaj işlemi için fırınlara alınır, fırınlama işleminde ürünler yüksek sıcaklık değerlerine maruz kaldığı için bu ısıl işlem mukavemeti artırır. Isıl işlemle gerçekleştirilen fiksajla çöp kovaları seneler boyunca görünümünü koruyacak direnci kazanır. 
Projelerinize göre dilediğiniz modelde ve sınırsız renk alternatifiyle üretebileceğimiz çöp kovası modelleri; bakır eskitme, altın veya gümüş eskitme gibi farklı efektler uygulanarak pech boya yapılabilir. Metal çöp kovası çeşitlerimizin tamamında yer bağlantıları için direkler ve dübel için sabitleme ayağı mevcuttur. Böylelikle ürünlerimizi teslim aldıktan kısa süre sonra ekstra herhangi bir parça ihtiyacı olmadan ve bu parçalar için herhangi bir harcama yapmadan hemen montaj işlemine geçebilirsiniz. Siparişleriniz stoklarımızda olmasa dahi hemen üretime geçerek beş iş günü içinde teslimatı sorunsuz gerçekleştirebiliyoruz. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.