ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Akbrella METAL DÖKÜM APLİKLER İmalatı

Alüminyum döküm dış mekan aplik modelleri, Duvar aplikleri, Tavan aplikleri bahçe ve parklar için aydınlatma armatürleri modellerimizin indirimli fiyatları 4 ay vadeli satışları

Kategoriler Metal Mobilyalar Dış mekan aplik kategorilerinde 399 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Sayfa:2/10  Ürün Sayısı:399 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Sayfa:2/10  Ürün Sayısı:399 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL DÖKÜM APLİKLER

Dış mekan aydınlatması mı yapmak istiyorsunuz? Her bütçeye uygun alüminyum metal döküm aplikler tam size göre. 

Peyzaj mimarları tarafından bahçe aydınlatması olarak kullanılan aplik ürünleri, daha ağır ve otantik bir ortam oluşturmak isteyen işletmeciler tarafından cafe ve restoranların dekoratif aydınlatılması amacıyla da kullanılır. 

Mekanlarınız için düşündüğünüz aplik modelleri için Akbrella size yüzlerce farklı tasarım sunmaktadır. Gemici feneri, şapkalı, tablo, köpük desenli, ferforce tasarımlı, meridyen bunlardan sadece birkaçıdır. 

Yan Duvar Apliği: Kapı kenarlarında ve evinizin pencere altı aydınlatmalarında tercih edebileceğiniz apliklerdir. Dilerseniz cafe ve restoranlarınızın ışıklandırılması için de satın alabilirsiniz. 

Sarkıt Aplik: Bu ürünlerimizi de ticari mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Işıklandırma bölümü, zircir yardımıyla tavana asılan bölüme tutturularak oluşturulmuştur. 

Aydınlatma Direği: Bahçenizde bulunan yürüyüş yollarının aydınlatılması için kullanılır. Dilerseniz, kamelya gibi oturma alanlarınızın yanında da ışıklandırma amacıyla tercih edebilirsiniz. 

Kısa Ayaklı Aplik: Set üstü aplik olarak da bilinir. Yüksek duvarların ışıklandırılması, bu ürünlerimizle sağlanır. 

Metal döküm aplikler, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.