ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ESKİTME APLİK MODELLERİ

Alüminyum döküm dış mekan aplik modelleri, Duvar aplikleri, Tavan aplikleri bahçe ve parklar için aydınlatma armatürleri modellerimizin indirimli fiyatları 4 ay vadeli satışları

Kategoriler Metal Mobilyalar Dış mekan aplik kategorilerinde 399 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Sayfa:4/10  Ürün Sayısı:399 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Sayfa:4/10  Ürün Sayısı:399 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

ESKİTME APLİK MODELLERİ

Evinizin veya sitenin bahçesinde ya da cafe veya restoranlarınızda dekorasyon yapmak istiyorsunuz fakat nasıl bir ortam istediğinize karar veremediniz. Nostaljik ya da modern? 

Modern bir tasarım anlayışını benimsediyseniz, led aydınlatmalı dış mekan apliklerini tercih edebilirsiniz. Ancak istediğiniz nostaljik ve otantik bir ortam ise, o zaman size eskitme aplik modellerimize göz atmayı öneriyoruz. 

Uzun ayaklı eskitme apliklerimiz, ortalama 120-130 cm uzunluğunda olup, yol kenarları ve çim aydınlatması olarak tercih edilebilmektedir. 

Set üstü kısa ayaklı apliklerimizi, evinizi çevreleyen yüksek duvarların ve ticari mekanların bahçelerini aydınlatmak için kullanabilirsiniz. 

Yan duvar aplikleri, kapılarınızın kenarlarında ışıklandırma yapmak amacıyla tercih edebilirsiniz. 

Sarkıt apliklerimizi de, yine bahçelerinizde kamelya gibi alanlar ile cafe ve restoranlarınızın iç mekanlarını aydınlatmak amaçlı kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimizin montajları oldukça kolaydır. Dübel ve matkap yardımıyla duvara rahatça monte edebilirsiniz. Ya da opsiyonel olarak Akbrella uzman ekibinden yardım alabilme imkanına sahipsiniz.