Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Modern dış mekan APLİK

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

MODERN APLİK AYDINLATMALAR

■ Çağdaş modern ortamlarda kullanabileceğiniz modern aplik dış mekan armatürleri, duvar aplikleri, havuz kenarı, bahçe aplik lambaları aydınlatma armatürleri vs. zengin çeşitleri bu platformda indirimli fiyatları bulabilirsiniz.
■ Modern dış mekan aydınlatma armatörlerimiz alüminyum döküm tekniğinde %100 alüminyumdan üretmekteyiz, ürünlerde kesinlikle korozyon (paslanma) yaşanmaz.
■ Bu alandaki ürünlerde kullandığımız elektrostatik toz boya yüksek ısılı özel fırınlarda ısıya maruz bırakılarak dış hava şartlarına uygun hale getirilir.
■ Özel projeli işlerinde özel kalıp ve özel renkte üretim yapmamız mümkündür, özel kalplı ürün üretimi için ürün sayısının minimum 100 adet olması gerekmektedir.
■ Sipariş durumunda takribi 5 gün içerisinde ürünler üretilir ve teslimatı sağlanır.


DIŞ MEKAN AYDINLATMA
Modern mimari çizgiye sahip her tip dış mekân tasarımına uyum sağlayacak, dayanıklılığıyla yıllara meydan okuyacak ürünlerin yer aldığı modern aydınlatma armatürleri kataloğumuzda her zevke hitap eden onlarca ürün seçeneği bulunmaktadır. Modern ortamlarda farklı ve dikkat çeken bir atmosfer oluşturmak için tercih edilen bu aydınlatma armatürü modelleri, havuz kenarlarından bahçe ve parklara kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. 
Alüminyum sayesinde korozyona karşı yüksek mukavemet sağlayan modern dış mekan aydınlatma aplik modelleri ve aydınlatma armatürleri, üretimde kullandığımız döküm tekniğiyle çevresel şartlardan herhangi bir şekilde etkilenmez ve senelere meydan okur. İklimsel şartlardan kaynaklı yıpranma içinse elektrostatik toz boya uygulamalarından faydalanıyor, fırınlarda uygulanan yüksek ısı sayesinde aydınlatma armatürü modellerimizin hava şartlarına karşı ekstra dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Paslanma gibi korozyona dair olumsuzlukları yaşamayacağınızdan emin olabileceğiniz, garantili ürünlerimiz aradan geçen yıllara karşın yeni alınmış gibi görünmeyi sürdürecektir. 
Projeleriniz için özel kalıp döküm ve renk seçenekleri sunabiliyor, tasarım konusunda da sizlere yaratıcı model seçenekleri sunarak projelerinizin görsel şıklığını bir adım ileri taşıyoruz. Toplu alımlardaki indirimlerimiz ve proje bazlı çalışmalar için özel tasarım üretimimizle ilgili daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 
Havuz kenarlarından bahçe ve site içi peyzaj düzenlemelerine kadar modern tüm açık hava konseptlerinin şıklığına değer katacak olan aydınlatma armatürlerimiz siparişinizden yaklaşık 5 iş günü sonra elinizde olmaktadır.