Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Tente Çadır Branda

Firmalar

Kategoriler Tente Çadır Branda kategorilerinde 95 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:95 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:95 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Çadır modelleri

Kışlık ve yazlık membran kumaştan rüzgar, kar ve yağmurdan etkilenmeyen çeşitli boylarda ve özel ölçülerde kubbeli, odalı çadır üretimi yapıyoruz.

 

Asma germe sistemleri​ 

Dekoratif gölgelendirme sistemlerinden olan asma germe alan gölgelendirme sistemlerini tasarımıza uygun özellikte 4 mevsim hava şartlarına uygun kalitede asmalı germeli gölgelendirme sistemleri üretiyoruz.

 

Raylı pergola sistemleri​ 

Otomatik kumanda sistemli ışıklı, blackout kumaşlar kullanarak düz, eğimli ve kartal tipi 5 yıl kullanım garantili yağmur suyu, ışık geçirmez özellikli tüm mevsim şartlarında kullanıma uygunlukta pergola sistemleri imalatı yapıyoruz.

 

Tente çeşitleri​ 

Kasetli ve akardion özellikte akrilik ithal kumaş veya yerli polyester kumaşlar kullanarak manuel elle açılıp kapanan veya elektrikli motor gücü ile alılıp kapanması sağlanan kumandalı logo baskı uygulanır tente çeşitlerini alanınıza uygun ölçüde üretiyoruz.

 

Kış bahçesi​ 

Yazlık bahçenizin veya evinizin bir köşesini kışın ışık kaybını yaşatmadan açılıp kapanabilir özellikte, yaz kış mevsim şartlarına uygun tasarlanmış ve ısıtma soğutma tertibatı düşünülmüş cam malzemeden veya pvc içerikli transparan kumaştan kış bahçeleri tasarlayıp üretiyoruz.

 

Şeffaf kapama​ 

İthal transparan PVC kumaş çeşitleri kullanılarak ekonomik fiyatlara atıl alanınızı kışında kullanabileceğiniz aydınlık alanlara çeviriyoruz, şeffaf kapama pvc malzemelerin terleme yapmayan yüksek kalitedeki ürünleri tercih etmekteyiz.

 

Oyun parkı ürünleri​ 

Kanserojen madde taşımayan plastik hammadde kullanılarak sağlık önceliği ön planda tutulmuş çok çeşitli çocuk oyun parkları için plastik oyuncaklar üretmekteyiz