Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Gelin şemsiyesi

İthal baston tip otomatik gelin şemsiye modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Gelin şemsiyesi kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
GELİN ŞEMSİYESİ
■ Özel günlerde özel parçalar arayanların çok seçenekli ve farklı gelin şemsiyesi bulacakları bu platformda online taksitli alışveriş yapma imkanı sunuyoruz.
■ Pembe, beyaz, bebe mavisi, puantiyeli, fırfırlı, dantelli, baston tip, otomatik, katlanır tip çiçekli ve şeffaf gelin şemsiyesi modellerinin tümü bu platformda beğeninize sunuyoruz.
■ Tamamı ithal olan özel yapım kalpli, kare ve yuvarlak tüm gelin şemsiye çeşitleri bu alanda perakende olarak müşterilimizin beğenisine sunulmaktadır.
■ Gelin şemsiye modellerimiz ithal olduğundan yedek parçaları stokumuzda yoktur, dolayısıyla arızalı şemsiyeleri tamir etme imkanına sahip değiliz.
■ Bu alandaki tüm ürünlere KDV dahildir.

GELİN ŞEMSİYESİ MODELLERİ
Hayatının en mutlu gününde hava şartları yüzünden mağdur olmamak ve bu özel günde alelade bir şemsiye de kullanmak istemeyenlerin tercihi olan gelin şemsiyeleri ihtiyacı en şık şekilde karşılayan, özel tasarım ürünlerdir. Gelin şemsiyeleri konusunda sizlere mümkün olduğunca geniş içerikli ürün alternatifleri sunmaya çalıştığımız ürün kataloğumuzda sadece birinci sınıf üretim kalitesiyle dayanıklı ürünler yer almaktadır. 
Beyaz, pembe, mavi gibi birçok renk seçeneğinin yanı sıra fırfırlı, dantelli, puantiyeli gibi desen konusunda da çok fazla ürün çeşidine sahip olan gelin şemsiyesi kataloğumuzda hem baston tip hem katlanır tipte hem de otomatik tip şemsiyeler yer alıyor. Şeffaf gelin şemsiyeleri de sezonun gözde ürünleri olarak ürün kataloğumuzdaki yerini almakta ve katlanır tip çiçekli gelin şemsiyesi modelleri ile birlikte sezonun en çok satılanları arasına girmekte… 
Hepsi ithal ürünler olan gelin şemsiyeleri özel yapım ürünler olarak birinci sınıf, su tutmayan özellikteki kumaşa sahiptir ve bu sayede kullanımdan hemen sonra kurumaya başlar. Birkaç dakikada tamamen kuruyan gelin şemsiyesi modellerinin kumaşı ipeksi yumuşaklığa sahip, ince yapılı olmasına rağmen elle tutarak çekildiğinde bile kolay kolay yırtılmayacak kadar sağlamdır. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.