Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Golf şemsiye

Katlanır ve baston tip gol şemsiye modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Golf şemsiye kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
GOLF ŞEMSİYE
■ Golf markanın yağmur şemsiyesi modelleri oldukça az sınırlı sayıda olup marka ekonomik çözüm arayan tüketicileri hedeflemektedir.
■ Özellikle katlanır şemssiye modelini hedefte tutan marka katlanır özelliğindeki şemsiyeleri hem bay, hem de bayanlar için tasarlayıp üretiyor.
■ Markanın 557G modeli ahşap topuzlu tam otomatik 16 telli şemsiye modeli erkekler için güçlü oldukça koruma alanı yüksek bir şemsiyedir.
■ Bayanlar için katlanır özellikteki Golf şemsiye modelleri çiçek desenlerini taşırken erkekler için üretilen şemsiyeler daha çok ekose desenlerindedir.
■ Bu markaya ait ürünleri sitemizde koli bazlı toptan satışlarını cazip indirimli fiyatlara satıcı kişilere sunuyoruz.
golf .
GOL ŞEMSİYE MODELLERİ
Sınırlı sayıda üretilen ve bu sebeple de geniş kitlelere pazarlanmayan Golf şemsiye modelleri kalitesiyle ve şık tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor. Katlanır şemsiye modelleri, bay ve bayanlar için üretilen şık ürün seçenekleriyle bu kışın en çok satan modelleri arasında yer alıyor. 
Çiçek desenli bayan Gold şemsiyeler şıklığıyla ön plana çıkarken erkekler için tasarlanan modellerde daha çok ekose desen kullanılıyor. Ahşap topuza sahip olan tam otomatik, 16 telli Golf şemsiye modelleri ise özellikle güçlü tutuşu, sağladığı geniş koruma alanı ve dayanıklılığı ile erkekler için tasarlanan ve markanın da en çok tutan ürünlerinden biridir. Güçlü yapısıyla kışın havaların çok sert geçtiği günlerde güven veren golf Şemsiyeler rüzgârla kolay kolay kırılmaz, şemsiye telleri hafif darbelerle hemen yamulmadığı için seneler boyunca kullanım imkânı sunar. 
Golf şemsiye modellerini çok cazip fiyatlarla satın alabileceğiniz kataloğumuzda pek çok ekonomik kışlık şemsiye modeli bulunuyor. Ayrıca markanın koli bazlı toplu satışlarını da yapıyor, bu tür toplu alımlara özel avantajlı indirim seçenekleri sunuyoruz. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.