Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Hamak modelleri

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

HAMAK

Kamp alanı, deniz kenarı veya teras fark etmeden dış mekânda hemen her yerde kullanılan hamaklar farklı bir görsellik sunmanın ötesinde konfor konusunda da klasik mobilyaların eline su dökmeyeceği kadar farklı bir rahatlık vaat eder. Kolay gergi sistemiyle kısa sürede kurulan el örgülü hamak çeşitlerimiz üretim kalitesiyle senelere meydan okuyacak kadar dayanıklıdır. Ağaç arası kurulumun yanı sıra duvar arası uygulamalarla da kullanılabilen hamaklar ticari işletmelerin, müşterilerine farklı ve oldukça keyifli zaman geçirme fırsatı sunmasını sağlar.
Sakin ve huzurlu bir ortamda, bağımlılık yaratacak kadar yüksek düzeyli bir konfor sunan hamak modelleri yüksek dayanıklılık için üretilmiş özel iplerle, el dokuması şeklinde üretilir. El işçiliği ürünü olduğu için son derece zarif bir görünüme ve yüksek değere sahip olan ipli hamak çeşitlerimiz hafifliğiyle rahatlık ve taşıma kolaylığı sunar. Depolama konusunda da avantajlı olan örgü hamaklar açık havada kullanımdan sonra sezon bitiminde kolayca sökülür ve katlanarak istenen yere istiflenebilir.
İklim şartlarından etkilenmeyen, güneş ışınlarına doğrudan maruz kalması veya yağış görmesi problem teşkil etmeyen örgü hamak modelleri yüksek dayanımıyla uzun süreli kullanıma hitap eden ürünlerdir. Huzurlu ve sakin dış mekânlar tasarlamak için biçilmiş kaftan olan örgü hamaklar, stok dâhilinde bulunması halinde siparişinizle aynı gün kargoya verildiğinden mümkün olan en kısa sürede ürünü teslim alabilirsiniz.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.