Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Kobold şemsiye

Kobold Şemsiye, Bay Bayan Baston ve Katlanır Modeller

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Kobold şemsiye kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
KOBOLD ŞEMSİYE
■ Bu alanda farklı modellerde ve farklı desenlerde Kobold markalı bay, bayan yağmur şemsiyesi modellerini yakından inceleyebilirsiniz.
■ Kısa karlanır sistemli, baston tip, tam otomatik, yarı otomatik, manüel sistem bayan ve erkeklere özel desenlerde üretilen Orijinal Kobold yağmur şemsiyeleri bu alanda online vade seçenekleriyle satın alabilirsiniz.
■ Dünya çapında kalitesini kanıtlayan Kobold şemsiye ürünleri yurt dışında üretilip ülkemize ithal edilmektedir, bu sebepten dolayı özel formda ve özel kumaşlarda üretimi mümkün değildir.
■ Kobold yağmur şemsiyelerinde kullanılan ince ipeksi kumaş su itici özellikli olup yağmur suyunu üzerinden atar çok kısa sürede kumaş kurumaya başlar.

KOBOLD YAĞMUR ŞEMSİYESİ
Yağmurlu havalarda sadece kuru kalma konusunda değil, şık bir tarza sahip olma konusunda da garanti veren bay-bayan Kobold şemsiye modellerini burada bulabilirsiniz. 
Su itici özelliğe sahip kumaş ve dayanıklılığı arttırılmış iskeletiyle kış boyunca problemsiz kullanım vaat eden Kobold şemsiyeler rüzgârın sert estiği havalar dahi kullanılabilir. Kalitesizle yalnızca ülkemizde değil, dünya genelinde kadın erkek demeden herkesin tercihi olan bu Alman markasının yeni sezon ürünlerini makul fiyatlarla sizlerle buluşturuyor ve orijinal Kobold şemsiye modellerine adrese teslim sahip olma imkânı sunuyoruz. 
Dünya çapında sunduğu şık tasarımlı bay ve bayan şemsiye modelleriyle beğeni toplayan, üretim kalitesiyle tercih sebebi haline gelmiş olan Kobold şemsiyeler ince ipeksi kumaşıyla sağanak yağmurda dahi tam koruma sağlıyor. Su itici özelliğe sahip bu yumuşak dokulu kumaş sayesinde suyu üzerinde tutmayan Kobold şemsiye modelleri kapalı mekânlara girildikten sonraysa üzerinde su tutmadığı için birkaç dakikada hemen kurur. Almanya’da üretilen ve ülkemize ithal edilen bu birinci sınıf kalitedeki Kobold şemsiyeleri sizlere en cazip fiyatlarla ve geniş bir ürün çeşitliliğiyle sunuyoruz. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.