Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Konsol dolaplar

Ahşap cafe konsol dolap modelleri Contry tarzı transfer foto baskılı konsol dolaplar cazip fiyatlara taksit avantajlı

Kategoriler Cafe Mobilyaları Konsol dolaplar kategorilerinde 15 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

KONSOL DOLAPLAR

■ Cafe bar için tasarlayıp üretilmiş Contry transfer baskılı şık mekanları renjkendirecek 4 kapılı çekmeceli tamamı yerli üretim konsol dolap modellerini bu alandan gezinebilirsiniz.
■ Ünlerde kullanılan baskı tekniği ısıl işlem ile özel tasarlanıp basılmış kağıttaki görseli pres yardımıyla direkt ahşap zemine aktarma biçimindedir.
■ Country tarzı konsol dolap modellerimiz farklı model ve farklı görünümlü bir çok seçenekle alıcısının hizmetindedir.
■ Yüksek miktarlı alımlarda projenize uygun komple yüzey baskılı ahşap konsol dolapları özel siparişle üretebiliriz.
■ Bu alandaki ürün siparişleri takribi 5-9 günde üretilir ve kullanıcısına teslim edilir.


COUNTRY CONSOL DOLAP MODELLERİ

Kafe, bar ve restoranlar için tasarladığımız konsol dolaplar şık görünümüyle müşterilerin mekânda geçirdiği zamanı daha keyifli hale getirir ve dekorasyonun sınıf atlamasını sağlar. Ortam atmosferini renklendirmekle kalmayan, işlevsel kullanımıyla çalışanlara kolaylık da sunan konsol dolap modelleri dört kapılı, çekmeceli olarak şekilde üretilmiştir.

Tamamı yerli üretim olan konsol dolap çeşitleri ısıl işlemle uygulanan pres neticesinde ahşap yüzeye görsel aktarılması suretiyle hazırlandığından, istenen farklı görsellerin özel sipariş üretimi mümkündür. Bu konsol dolapların üretiminde kullanılan ısı uygulamalı baskı tekniği sayesinde kâğıttaki istenen herhangi bir görselin konsol yüzeyinde kullanılabilmesine imkân tanır ve bu konuda sınırsız tasarım alternatifi sunar. Projeleriniz için özel tasarım ürünlere sahip olmak istiyorsanız veya toplu alımlarda bulunacaksınız hemen bizimle iletişime geçerek, konsol dolap modellerinin tamamen size özel tasarlanmasını ve hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Konsol dolap modelleri kataloğumuzdan yapacağınız alışverişlerde siparişiniz 5-9 gün içinde hazırlanır ve nakliyat esnasında herhangi bir suretle hasar görmeyecek şekilde ambalajlanarak teslimat için kargoya verilir. İndirim kampanyalarımız ve özel tasarım ürün siparişleriniz telefonla veya internet üzerinden bize ulaşmanız yeterli.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.