Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Masa ayağı

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Masa ayakları

Masa Ayağı Modelleri

Dış mekan ve iç mekanda cafe, restoran, ev ortamlarında kullandığınız dikdörtgen masa, kare masa, oval masa, yuvarlak masa tablaları için büyük, boy, küçük boy, orta boy çok çeşitli masa ayakları modellerini bu sayfamızda bulabilir ürün detayları ve de fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Verzalit tabla, ahşap tabla ve mermer masa tablaları, plastik tablalar için zengin çeşitli masa ayakları çeşitlerinin ferforje masa ayağı, metal döküm masa ayakları, çapraz ayaklı demir ayak, profil çelik masa ayaklarının farklı modellerini sitemizden beğenip ürününüze uygun renkte boyalı halde sipariş edebilirsiniz. Özel renkli gold boyama işlemi yapılan, krom kaplama ve galvaniz kaplama işlemi yapılmış ahtapot biçimi, örümcek ayaklı, tek ayak masa ayağı, X krom ayak, X metal ayak, U ayak, katlanır masa ayağı, portatif sökülüp takılabilen özel aparatlı ayaklar, yüksekliği ayarlanabilir hidrolik ayak, rattan görünümlü kaplama ayaklar, tekerlekli, rustik tipi birleşme vidası bağlantısı aparatı ürüne dahil ince ve kalın gövdeli modellerini sitemizde bulabilir en uygun fiyata taksit avantajı ile en ucuz fiyatlara online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Dekoratif Masa Ayakları

Dekoru özel tasarlanmış mekanlar için masa altlığı özel dizayn edilmiş, özel renkte boyamalı, oturumu uzun veya kısa olan sendeleye, koltuk modellerine uygun ölçüde ağaç hammaddeden üretilmiş masa tablaları, dış mekan verzalit tipi ve mermer tablalar için ihtiyacınıza uygun modelde masa ağağı üretimimiz vardır.


Döküm Masa Ayağı

Montaj aparatı olan ahtapot biçimi birleştirme menteşesi ile monte edilen kurulumu kolay paslanmaz cıvatalar ile tutturulan dekoratif ferforje tipi alüminyum ve pik döküm masa ayakları modelleri hem dekoratif, paslanmaz, kaydırmaz pabucu olan, renkli boyalı, hem de dayanıklılıkları açısından oldukça tercih edilen masa ayakları modellerindendir.


Masa Ayağı Ölçüleri

 YUVARLAK MASA AYAKLARI: 65 cm, 60 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm. çapındaki yuvarlak ve elips masalar için bu alanda masa ayağı modellerini bulabilirsiniz.
KARE MASA AYAKLARI: 50x50 cm, 60x60 cm, 70x70 cm, 80x80 cm, 90x90 cm ölçülü kare masalar için masa ayakları çeşitleri mevcuttur.
DİKDÖRTGEN MASA AYAKLARI: 70x140 cm, 80x140 cm, 90x150 cm, 90x180 cm ölçülü masa tablaları altı için masa ayağı modelini bu alanda görselleri yakından inceleyebilirisiniz. MASA AYAĞI YÜKSEKLİKLERİ : Masa ayakları ölçüleri genellikle 65cm, 70cm ve 75 cm boylarında tercih edilmektedir.


Masa Ayağı Satışı

Türkiye-nin bir çok şehir ve ilçelerine masa ayakları toptan ve perakende online satışını yapmaktayız başlıca bölgeler arasında Bursa, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Ankara, Çağlayan, Dudullu, Eyüp, Gebze, İstoç, Modako, Masko, Ostim gibi bölgeler oldukça yoğun çalıştığımız bölgelerdir. İhtiyacınıza uygun formda ve ebatta toplu siparişleriniz için size özel montaj aparatı olan, bistro masa, çalışma masası, yemek masası, klasik masa, Osmanlı masası, özel kaplama masif masa, gürgen, tik, ireko gibi doğal ahşap masa tablaları için ihtiyacınıza uygun model ve ölçülerde masa ayağı üretimi yapan firma Akbrella tüm ihtiyacınıza cevap vermek için çalışacaktır. Masa yenileme, 2.el masa ayağı, masa altlığı, tabla altı, uzatma aparatı, ayak keçesi gibi sık sorularınıza cevaben bu taleplerinize maalesef cevap veremiyoruz.


 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58