ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

METAL AYAKLI SANDALYE

İç mekanlar için metal cafe sandalyesi modelleri yerli üretim ve ithal metal ve metal ayaklı ahşap sandalye masa modelleri cazip indirimli fiyatlar ı4 ay taksitle Akbrella da.

Kategoriler Cafe Mobilyaları Metal cafe sandalyesi kategorilerinde 70 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:70 
 
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:70 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL AYAKLI SANDALYE

Cafe veye restoran açmaya karar verdiniz, ancak nasıl bir iç mekan oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Eğer nostaljik ve Osmanlı esintisi kokan bir mekansa düşünceniz, ahşap ayaklı sandalye ve masalarımızı tercih etmenizi ortamınızı buna göre dizayn etmenizi tavsiye ederiz. 

Ancak düşünceniz modern bir mekan oluşturmaksa, kesinlikle metal ayaklı sandalye çeşitlerimize bir göz atın. Metal ayaklarımız uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıktadır. Bazı modellerde tek parça metal iskelet kullanılırken, bazılarında ise, metal parçalar kaynak ya da vida ile birleştirilerek gövde oluşturulur ve arkalık ile oturma alanı bu kısım üzerine yerleştirilir. 

Metal iskelet, üretim aşamasında sağlam malzemelerden imal edilmiştir. Parçaların birleştirilmesi özenle yapılmaktadır. Gerek kaynak, gerese vida ile yapılan montaj, daha da kaliteli olması için en az iki kez kalite kontrolden geçirilir. Ayaklar, birçok modelde, parçalarla birbirine bağlanarak sağlamlaştırılmıştır.

Metal ayaklı sandalye ve koltuklarımızın oturma ile yaslanma alanlarında, deri, kadife ya da ahşap kullanılır. Bunların da iskelete sağlam bir şekilde monte edilmesi sağlanır. 

Ürünlerimiz cafe sandalyesi kategorisinde olsa da, dilerseniz evlerinizde, bahçelerinizde, balkon ya da teraslarınızda, hatta ofislerinizde kullanma imkanına sahipsiniz. Özellikle iş yerinizde, gelen müşterileriniz rahat etmesini, ya da toplantı odasında çalışanların rahatını sağlamak için bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı model, renk ve tasarım çeşidi bulunan ürünlerimizin dekorasyonu tamamlayıcı özelliği olduğu da unutulmamalıdır. 

Dekorasyonda ihtiyaç ve zevklerinize kesin çözümler sunan Akbrella, en kaliteli ürünü en uygun fiyata kapınıza getirmeyi amaç edinmiştir.