Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal altyapı ürünleri

Kategoriler Outdoor Ürünler Metal altyapı ürünleri kategorilerinde 34 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:34 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:34 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

DÖKÜM ALT YAPI ÜRÜNLERİ

Metal döküm alt yapı ürünleri

Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız , dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 Standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Firmaların ihtiyacı olan pik dökümde GG10 ‘dan  GG35 ‘e Sfero dökümde GGG40 ‘dan GGG90 ‘a kadar döküm yapmaktadır.

Akbrella Döküm kanalizasyon kapakları , yağmur suyu ızgaraları , Türk Telekom kapakları , yer süzgeçleri , oturma bankları , çöp kovaları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Akbrella Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek , iyi organize olmuş personeli ve yönetimiyle ar – ge departmanıyla faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı , hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı , uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Akbrella Döküm başarısını ve verimliliğini devamlı kılmayı amaç edinmiştir.

Akbrella Döküm ‘ e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Akbrella Kampanya