Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Matal alt yapı ürünleri

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

DÖKÜM ALT YAPI ÜRÜNLERİ

Metal döküm alt yapı ürünleri

Her birimiz ayak bastığımız yerin güvenliliğini, döküme yönelik faaliyet gösteren firmaların korunaklı yapısını ve oturduğumuz yerin dayanıklılığını sorgulamaktan kendimiz alamayız. Evet, kesinlikle haklıyız… En büyüğünden en küçüğüne ayak bastığımız her bir parça dayanıklılığıyla bize sonsuz güven vermeli, Akbrella olarak döküm sanayide gösterdiğimiz faaliyet ile firmaların ihtiyacı olan döküm ürünlerinden, oturduğunuz banka kadar her bir ürünle yakından ilgileniyor, kalitemizi açıklıkla gösteriyoruz. Kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, oturma bankları gibi birçok üründen çöp kovasına kadar dayanıklı metal ham maddesiyle üzerine düşen görevi güvenle yerine getiren Akbrella, özel siparişleri de tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Uzman kadrosu, gelişmiş teknolojisi ve nitelikli ekibiyle ihtiyacınız olan birçok altyapı ürünün altına imzasını atan kurumumuz size kullanacağınız ürünle konusunda oldukça güven vermekte, güven vaat etmektedir.
 Tüm bu dayanıklı ve kullanışlı altyapı ürünlerini sitemizin bu bölümünde inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürüne en uygun ve indirimli fiyatla sahip olabilirsiniz. Unutmayın Akbrella ailesi olarak bastığınız ızgaradan, oturduğunuz banka kadar daima güvenle yanınızdayız…

Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız , dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 Standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Firmaların ihtiyacı olan pik dökümde GG10 ‘dan  GG35 ‘e Sfero dökümde GGG40 ‘dan GGG90 ‘a kadar döküm yapmaktadır.

Akbrella Döküm kanalizasyon kapakları , yağmur suyu ızgaraları , Türk Telekom kapakları , yer süzgeçleri , oturma bankları , çöp kovaları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Akbrella Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek , iyi organize olmuş personeli ve yönetimiyle ar – ge departmanıyla faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı , hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı , uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Akbrella Döküm başarısını ve verimliliğini devamlı kılmayı amaç edinmiştir.

Akbrella Döküm ‘ e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız.