ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe çeşmesi

Dış mekanlar için elektrostatik toz boyalı, pirinç musluklu CAST alüminyum döküm tekniği ile üretilen , Bahçe çeşmeleri, Duvar çeşmesi, Döküm çeşme modelleri imalatı indirimli fiyatları

Kategoriler Metal Mobilyalar Bahçe çeşmesi kategorilerinde 56 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:56 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:56 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE ÇEŞMESİ

■ Eski tarihi figürleri barındıran %100 alüminyum döküm tekniğinde ürettiğimiz metal döküm çeşme modellerimiz 30 a varan model seçenekle arzu ettiğiniz her renkte her modellerini üretip bu platformda indirimli fiyatlara online satışını yapıyoruz.
■ Osmanlı tarihi çizgileri taşıyan çeşme modellerimizde kullanılan musluk %100 pirinçten döküm sistemiyle üretilir pik demir ürünlerdeki gibi asla pas oksidasyon yaşanmaz
■ Kullandığımız elektrostatik toz boya yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme maruz bırakılarak 4 mevsimden de etkilenmeyecek kalitede fiksaj edilir.
■ Sipariş halinde çeşme siparişleriniz 5 iş günü gibi bir zamanda İstanbul imalathanemizde üretilir ve sipariş sahibine teslimatı yapılır.
■ Dış mekanlarda kullanılan, park çeşmesi, bahçe çeşmesi, yol çeşmesi, metal çeşme, metal döküm çeşme, Osmanlı çeşmesi, Bizans çeşmeleri, Sokak çeşmeleri, en ucuz çeşme imalat fiyatları bu platformda.


DÖKÜM ÇEŞME
Tarihimizde önemli bir yere sahip olan ve pek çoğu aradan geçen yüzyıllara karşın bir hayrat olarak günümüze ulaşmayı başaran çeşmeleri alüminyum döküm olarak şık modeller şeklinde üretiyor ve tekrar dış mekân tasarımlarına geri kazandırıyoruz. Eski tarihi mimari figürlerin kullanıldığı metal döküm duvar çeşmesi modellerimiz saf alüminyumdan döküm tekniğiyle üretilmiştir. Alüminyum döküm sayesinde yüksek mukavemete sahip olan döküm çeşme çeşitlerimizde otuzun üzerinde model ve isteklerinize göre sınırsız renk seçeneği sunuyoruz. 
Çeşmelerin musluk kısımları da önemli olduğundan metal döküm çeşme modelleri kataloğumuzdaki tüm ürünlerde musluk bölümü %100 pirinçten imal edilmektedir. Korozyonun yani paslanmanın önlenmesi için pirinç döküm tekniğiyle ürettiğimiz musluk bölümleri ve çeşmenin kendisinin saf alüminyum döküm olması her türlü iklim koşulunda kullanım imkânı sunar. İklim şartları ne kadar sert olursa olsun dış mekânda seneler boyunca korozyona maruz kalmadan ve dış yüzeyinde bozulmalar olmadan kullanılabilir. 
Park ve bahçelerde kullanılan ayaklı çeşme modelleri; Osmanlı çeşmesi, Bizans çeşmesi, nostaljik sokak çeşmesi gibi birçok tasarım alternatifine sahiptir. Döküm bahçe çeşmesi modellerimizde boya olarak statik toz boya uygulamaları yaptığımız için renk kaybı ve boya çatlaması gibi mevsim geçişlerinden ve ani ısı değişimlerinden kaynaklı sorunlar yaşanmaz. Kışın zorlu hava koşullarından yaz mevsiminin yoğun güneşe maruz kalınan sıcak günlerine kadar döküm çeşme çeşitlerimizin tamamı senelere meydan okuyacak dayanıklılığa sahiptir. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.