ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Döküm sandalye | Metal Sandalye

Nostaljik Metal döküm sandalye, ferforje görünümlü cast alüminyum döküm masa sandalye modelleri indirimli fiyatlara 4 ay vade avantajlı

Kategoriler Metal Mobilyalar Döküm sandalye | Metal Sandalye kategorilerinde 63 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:63 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:63 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

CAST ALÜMİNYUM DÖKÜM SANDALYE

Döküm masa sandalye imalatı

Döküm masa sandalye Güllü

Döküm masa sandalye fiyatları

Döküm masa sandalye toptan

■ Bahçenizde 4 mevsimden de etkilenmeyen %100 CAST alüminyumdan alüminyum ferforje tarzı metal döküm sisteminde üretip sattığımız metal bahçe sandalyeleri kolçaklı, kolçaksız çeşitleri, zengin model seçeneklerini bu platformda indirimli fiyatlara 4 bay vadeli satın alabilirsiniz.
■ Kollu ve kolsuz CAST alüminyum döküm bahçe sandalyeleri isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya ile zevkinize ve mekanınıza uygun renklerde boyamak tayız.
■ ürünlerde kullandığımız elektrostatik toz boya fırınlarda ısıl işleme tabi tutularak dış mevsim geçişlerinden etkilenmeyecek kaliteye getirilir.
■ özel mekanlarda aynı ürün üzerinde birden fazla renk kullanımı durumunda projenize özgün renkli sandalye üretimimiz mümkündür.
■ Online döküm sandalye masa siparişi halinde takribi 5 iş gününde ürünler üretilir, boyanır ve teslimatı gerçekleştirilir.


METAL SANDALYELER
Bahçe ve havuz kenarlarını şık dış mekânlara dönüştüren, konfor vaat eden şık tasarımlara sahip metal sandalye modellerimiz alüminyum dökümle üretildiğinden yüksek dayanıklılığa sahiptir. Yaz kış demeden her mevsim dış mekânda rahatlıkla kullanılabilen, korozyon gibi bir sorun yaşamadan ilk günkü görünümünü muhafaza eden metal sandalye modelleri saf alüminyumdan imal edilmektedir.
Kollu ve kolsuz model seçeneklerimiz farklı dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlar. Şıklığı dayanıklılıkla buluşturan bahçe sandalyeleri için dilediğiniz rengi seçebilir, projeleriniz için özel tasarım ürün sipariş edebilirsiniz. Üretim aşamasında fırınlarda yüksek ısıya maruz kalan bahçe sandalyelerinin mevsim koşullarına karşı mukavemetinin artmasını sağlıyoruz. Metal bahçe sandalyesi kataloğumuzda ki ürünler iklimsel değişimlerden etkilenmez, rutubet ve sert hava şartları sebebiyle korozyona maruz kalmaz.
Projeleriniz için metal sandalye çeşitlerimizi dilediğiniz renkte boyayabiliyor, farklı dekoratif uygulamalar için size özel özgün tasarım seçenekleri sunabiliyoruz. Elektrostatik toz boya uygulamalarıyla birden fazla renge sahip özel tasarım metal sandalye üretimimiz de bulunmaktadır. Döküm sandalye siparişleriniz, sipariş talebiniz firmamıza ulaşır ulaşmaz üretilir ve boyanır. Yaklaşık 5 gün içinde siparişiniz le birlikte üretilen ve boyama işlemleri tamamlanan metal sandalyelerimizin teslimatı yapılır.