Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal ayaklı küllük

Kategoriler Metal Mobilyalar Metal ayaklı küllük kategorilerinde 19 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Dış mekan küllük

Paslanmaz krom kaplamalı, sarı pirinçten üretilmiş, metal üzerine elektrostatik boyalı ve alüminyum döküm tekniğiyle üretilen 15 çeşide kadar VİP ayaklı dış mekan küllük modellerimiz online satış bu sayfamızda tanıtım amaçlı minimum fiyatlara satışa sunulmuştur.
Dış mekan küllük modellerimiz ihtiyacınıza cevap verecek 3 farklı ebatta sitemizde satılmaktadır bu alandaki tüm küllük modellerimizin paslanmaz garantisi ve 2 yıl kullanım garantisi bulunmaktadır.


Ayaklı küllük

Açık havada, dış mekanlarda kullanılan VİP ayaklı küllüklerimizde talebinize uygun 3 farklı malzemeden üretilen seçenek ve 3 farklı boyutta değişik modelleri mevcuttur.
Paslanmaya karşı garanti ettiğimiz bu ayaklı küllük ürünler Krom kaplama, Pirinç, Elektrostatik boyalı ve birde döküm tekniği ile üretimi yapılan değişik seçenekler mevcuttur.
Sipariş etmek istediğiniz ayaklı küllük modellerimiz 3-5 gün içerisinde üretimi gerçekleşir, kalite kontrolünden sonra özenle paketlenir sevkiyatı gerçekleştirilir.


Masaüstü küllük

Krom kaplama metal masaüstü küllük modellerimiz de tanıtım amaçlı %50 indirimli satışa sunulmuştur, 2 yıl kullanım garantili paslanmaz garantili olan metal masaüstü küllük siparişinizde ürünler 1-2 gün içerisinde kargo yapılır.
500 TL ve üzeri tüm alışverişinizde online web sitemiz Bonus kartınıza vade farkı uygulamaksızın taksit uygulayabilmektedir, Peşin alımlarda da %3 ekstra indirimimiz vardır.