Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal ayaklı küllük

Kategoriler Metal Bahçe Mobilya Metal ayaklı küllük kategorilerinde 15 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

DIŞ MEKAN KÜLLÜKLER

 Sitemizin bu bölümünde ofisinizin, işletmelerinizin kısacası bulunabileceğiniz birçok ortamın dış mekânında rahatlıkla kullanabileceğiniz metal ayaklı küllük modellerimizi inceleyebilirsiniz. 15 çeşide varan sayısıyla paslanmaz krom kaplamalı, sarı pirinçten üretilmiş, metal üzerine elektrostatik boyalı ve alüminyum döküm tekniği uygulanan modellerimiz, ihtiyaçlarınızı en kullanışlı şekilde karşılayacak 3 farklı ebada sahiptir. 
 Metal ayaklı küllük katalogumuza bir göz atarak inceleyebileceğiniz ürünlerimiz, dış mekân küllük ayaklı küllük modellerinin yanı sıra iç mekânlarda da kullanabileceğiniz ve diğer ürünlerimizin haricinde tanıtım amaçlı %50 indirimiyle masaüstü küllük başlıkları altında sınıflandırılmış ve siz müşterilerimize sunulmuştur. 
Kullanılan malzeme ve teknikleri bakımından oldukça dayanıklı kaliteli ve kullanışlı olan ürünlerimize göz atabilir, en uygun fiyatlar ve size özel fırsatlarla en kısa süre içerisinde dilediğiniz bir modele sahip olabilirsiniz.

Paslanmaz krom kaplamalı, sarı pirinçten üretilmiş, metal üzerine elektrostatik boyalı ve alüminyum döküm tekniğiyle üretilen 15 çeşide kadar VİP ayaklı dış mekan küllük modellerimiz online satış bu sayfamızda tanıtım amaçlı minimum fiyatlara satışa sunulmuştur.
Dış mekan küllük modellerimiz ihtiyacınıza cevap verecek 3 farklı ebatta sitemizde satılmaktadır bu alandaki tüm küllük modellerimizin paslanmaz garantisi ve 2 yıl kullanım garantisi bulunmaktadır.


AYAKLI KÜLLÜKLER

Açık havada, dış mekanlarda kullanılan VİP ayaklı küllüklerimizde talebinize uygun 3 farklı malzemeden üretilen seçenek ve 3 farklı boyutta değişik modelleri mevcuttur.
Paslanmaya karşı garanti ettiğimiz bu ayaklı küllük ürünler Krom kaplama, Pirinç, Elektrostatik boyalı ve birde döküm tekniği ile üretimi yapılan değişik seçenekler mevcuttur.
Sipariş etmek istediğiniz ayaklı küllük modellerimiz 3-5 gün içerisinde üretimi gerçekleşir, kalite kontrolünden sonra özenle paketlenir sevkiyatı gerçekleştirilir.


MASA ÜSTÜ KÜLLÜKLER

Krom kaplama metal masaüstü küllük modellerimiz de tanıtım amaçlı %50 indirimli satışa sunulmuştur, 2 yıl kullanım garantili paslanmaz garantili olan metal masaüstü küllük siparişinizde ürünler 1-2 gün içerisinde kargo yapılır.
500 TL ve üzeri tüm alışverişinizde online web sitemiz Bonus kartınıza vade farkı uygulamaksızın taksit uygulayabilmektedir, Peşin alımlarda da %3 ekstra indirimimiz vardır.

Akbrella Kampanya