ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

BAHÇE ÜRÜNLERİ MOBİLYALAR

Dış mekanlar için şık lüks metal bahçe mobilyaları fiyatları masa sandalye takımları alüminyum pik döküm cafe restoran otel bahçeleri için mobilya çeşitleri indirimli vadeli online satışı Akbrella-da

Kategoriler Metal Mobilyalar kategorilerinde 1016 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:8/26  Ürün Sayısı:1016 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:8/26  Ürün Sayısı:1016 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE ÜRÜNLERİ MOBİLYALAR

Şehirleşmeyle birlikte yoğunlaşan büyük şehirlerde, kişi başına düşen yaşam alanı oldukça kısıtlı. Bu nedenle insanlar kendilerine düşen yaşam alanlarını en iyi şekilde değerlendirmenin peşinde. Vakit geçirecekleri, dinlenecekleri alanları hem ihtiyaçlarına cevap verecek bir şekilde eşyalandırmak, hem de dekorasyonu birkaç adım ilerletmek için, kullanacakları bahçe ürünleri mobilyaları özenle seçmektedirler. İşte bahçeleriniz içintercih edebileceğiniz birkaç dekorasyon ürünü. 

Aydınlatma direkleri: Bahçeleriniz belli köşelerine yerleştireceğiz aydınlatma direkleri, bahçenizin hem ışıklandırma ihtiyacınızı giderecek hem de dekorasyonunuzu tamamlayacak. 

Aplikler: Yüksek duvar aydınlatması, kapı aydınlatması ve ev duvar aydınlatması yapabileceğiniz aplikler ve armatürler, değişik renk, boyut ve tasarımlarda yüzlerce ürün tercih edebilirsiniz. 

Güvenlik direkleri: Bahçenizin içinde bulunan yolların kenarlarına yerleştireceğiniz güvenlik direkleri, bahçe dekorasyonunuz için en önemli ögelerden biri olacaktır. 

Metal alüminyum posta kutuları: Klasik posta kutuları yerine tercih edeceğiniz metal alüminyum döküm posta kutuları, nostaljik bir ortam oluşturmanızı sağlayacak. 

Döküm çeşmeler: Birbirinden şık duvar çeşmesi ya da dikme çeşme modellerinden birini seçerek, bahçenizin dekorasyonu için kullanabilirsiniz. 

Döküm sandalye masa takımları: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinizi daha keyifli hale getirmek için özenle tasarlanan döküm masa sandalye takımlarıyla misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlayabileceksiniz.  

Banklar: Birbirinden farklı tasarımdaki banklarla, bahçelerinizi daha da zenginleştirebilirsiniz. 

Bahçe korkulukları: Balkon ya da terasınızın korkuluklarını, bahçede kullandığınız ürünlere yakın tasarımda seçerseniz, dekorasyonda iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. 

Çöp kovaları: Artık çöp kovalarının da bir tasarımı var. Bahçenizde kullanacak çöp kovalarını bilerek ve tasarımınıza uygun olarak seçmeniz, dekorasyonunuz için oldukça önemlidir.