Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PG 8245 DÖKÜM POSTA KUTUSU

Alüminyum döküm bakır eskitme dekoratif villa posta kutusu

PG 8245 DÖKÜM POSTA KUTUSU İndirim%20

2 Yıl Kullanım Garantisi
%20Kazanç56,64 TL
Satış Fiyatı 226,56 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
PG 8245 DÖKÜM POSTA KUTUSU
Alüminyum döküm bakır eskitme dekoratif villa posta kutusu
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 226,56 TL
KDV Dahil 226,56 TL
*

8245 Metal Döküm Posta Kutusu

At figürlü posta kutusu

Ürün özellikleri

Ürün özellikleri  

At Figürlü Metal Döküm Posta Kutusu

Tasarım konsepti içerisinde at figürü yer alan At figürlü metal döküm posta kutusu ürünü sıradan bir atı temsil etmiyor. Şaha kalkmış bir atın sembolize edildiği ürünün dışarıdan bakıldığında çok özel bir tasarıma sahip olduğu gözden kaçmıyor.

Yalnızca at sembolünün değil diğer detaylarında dikkatte çektiği ürünlerden birinden bahsetmekteyiz.  İngiliz tarzından hoşlanan aileler için gerçekten uygun bir ürün olduğunu söylemek mümkün. Ürünün üretimi esnasında İngiliz konseptinden yararlanılmış ve ortaya böylesi bir ürün çıkarılırmıştır. Ürünün genel tasarım bakımından güzel bir görüntüyü ortaya koymayı başardığını söylemek mümkün. Apartmanlarda yer alan sıradan posta kutusu ürünlerinden hoşlanmıyorsanız; bu tarz bir ürünü temin edip diğer insanlardan ne kadar farklı olduğunuzu insanlara gösterebilirsiniz. Son yıllarda insanların diğer insanların yaygın bir biçimde kullanmış olduğu birbirinin benzeri sıradan ürünlere gösterdiği ilginin düşüş gösterdiği dikkat çekmekte.

Herkes farklı olduğunu iddia etmekte ve farklılığını da bu tarz ürünlerde yaptığı seçimlerle ortaya koymaya çalışmakta. Farkınızı, tarzınızı en iyi şekilde yansıtarak dairenizi apartman içerisinde en iyi şekilde temsil edecek posta kutusu ürünleri arasında yer aldığını söylemek mümkün.

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   Yurarıkaki ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir, seçim yaptığınızda fiyat etiketine eklenlenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Metal döküm posta kutusu

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 25 cm

 

Boy Yükseklik 40 cm

 

Derinlik iç 8 cm

 

Ürün ağırlığı 2,8 kg
Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi cast Alüminyum dökümBilgi
Boya ve cilaBilgi Elektrostatik toz boyaBilgi
Paketleme şekliBilgi Jelatin muhafazalı koli içerisinde 1 adet şeklinde paketlenmiştirBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 5 iş gününde teslim edilirBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi