Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal ayaklı sandalyeler

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya Metal sandalye kategorilerinde 28 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:2/1  Ürün Sayısı:28 
 
  Sayfa:2/1  Ürün Sayısı:28 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Metal ayaklı sandalyeler

Cafe veye restoran açmaya karar verdiniz, ancak nasıl bir iç mekan oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Eğer nostaljik ve Osmanlı esintisi kokan bir mekansa düşünceniz, ahşap ayaklı sandalye ve masalarımızı tercih etmenizi ortamınızı buna göre dizayn etmenizi tavsiye ederiz. 

Ancak düşünceniz modern bir mekan oluşturmaksa, kesinlikle metal ayaklı sandalye çeşitlerimize bir göz atın. Metal ayaklarımız uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıktadır. Bazı modellerde tek parça metal iskelet kullanılırken, bazılarında ise, metal parçalar kaynak ya da vida ile birleştirilerek gövde oluşturulur ve arkalık ile oturma alanı bu kısım üzerine yerleştirilir. 

Metal iskelet, üretim aşamasında sağlam malzemelerden imal edilmiştir. Parçaların birleştirilmesi özenle yapılmaktadır. Gerek kaynak, gerese vida ile yapılan montaj, daha da kaliteli olması için en az iki kez kalite kontrolden geçirilir. Ayaklar, birçok modelde, parçalarla birbirine bağlanarak sağlamlaştırılmıştır.

Metal ayaklı sandalye ve koltuklarımızın oturma ile yaslanma alanlarında, deri, kadife ya da ahşap kullanılır. Bunların da iskelete sağlam bir şekilde monte edilmesi sağlanır. 

Ürünlerimiz cafe sandalyesi kategorisinde olsa da, dilerseniz evlerinizde, bahçelerinizde, balkon ya da teraslarınızda, hatta ofislerinizde kullanma imkanına sahipsiniz. Özellikle iş yerinizde, gelen müşterileriniz rahat etmesini, ya da toplantı odasında çalışanların rahatını sağlamak için bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı model, renk ve tasarım çeşidi bulunan ürünlerimizin dekorasyonu tamamlayıcı özelliği olduğu da unutulmamalıdır. 

Dekorasyonda ihtiyaç ve zevklerinize kesin çözümler sunan Akbrella, en kaliteli ürünü en uygun fiyata kapınıza getirmeyi amaç edinmiştir. 


Alüminyum döküm metal sandalyeler ve çelik gövdeli sandalyelerde aradığınız tüm ürünler şimdi Akbrella-da sizlere toptan fiyatına perakende olarak ulaştırılmaktadır. Metal ayaklı sandalye modellerinde tercih edeceğiniz tüm ürünler gerçek alüminyum dökümden üretilmektedir. Metal sandalyelerde istediğiniz ürünlerde imalat ibare olması sizlere ayrıcalık sağlamaktadır. İmalat ibaresi bulunan tüm ürünlerde geniş ürün Ral koduyla istediğiniz tüm renklerde gönderilmektedir. Metal ayaklı sandalyeler tel örgü gövdeli olarak farklı tarzı ile tüm ilgileri üstüne çekmek için tasarlanmıştır. Metal gövdeli sandalyelerde oturma sele kısmında deri tercih ederek cafelerinizde dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir sandalyelere sahip olabilirsiniz. Metal ayaklı sandalyeler müşteri sirkülasyonu yoğun olan tüm cafe ve yaşam alanlarında gömüş rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Birçok metal ayaklı sandalyelerde bar taburesi seçimlerinizde ayak yaslama kısmı ve 360 derede döner başlık kısımları ile sandalyenizin yönünü değiştirebi ir en küçük alanlarda bile kullanıma tercih edebilirsiniz.Tüm siparişlerinizde 500 TL üzerinden bonus karta  4 taksit imkanının yanı sıra havale eft ile ödemelerinizde %3 indirimden faydalanabilirsiniz.

Akbrella Kampanya